[Tajfutas] Nem értem...

Kelemen János kelemen.janos111 at t-online.hu
2013. Jún. 23., V, 22:07:43 CEST

Az eredmények egy töredék átnézve, azt látom, hogy 4 mp-ket korrigáltak. A céldobozból kihámozni a delikvenseket és egyenként átírogatni a végső időeredményüket?

Sziasztok!

Szerintem többször bemondták a változást.

Én csak azt nem értem, hogy ha a verseny közben "csúsztak el" egymástól a dobozok, akkor honnan lehet tudni, hogy a két versenyző befutásakor épp mennyi volt a különbség? Vagy ez kiszámítható és mindig az eltelt idővel arányosan késik/siet a doboz?

Üdv
  Viktor

2013/6/23 Cserteg István <cserteg.istvan at chello.hu>

Nyilván megint nem jártak együtt a céldobozok órái.
    De ha rendezők ezt észlelték az eredményhirdetés előtt, akkor azt valóban illett volna elmondani.
    CSI

On 2013-06-23 21:29, miklos mets wrote:

Szia, hogy konkrétan mi volt, azt majd az illetékesek elmondják, abban viszont biztos vagyok, (a tájkerékpár vb és a Tipó kupa tapasztalatai alapján is ) hogy a rendezők a legjobbat hozzák ki a meglévő adatokból, azaz ha valamit módosítottak, annak oka lehetett.

Ahogy annak idején "hallottam", egyszerű dolgok mögött nem kell bonyolult magyarázatot keresni.

MM

2013. június 23. 20:28 Tamás Tibor írta, <t.tamas1 at chello.hu>:

Sziasztok!

Nem biztos hogy értem, hogy mi is történt a Középtávú döntő F20-as kategóriájában. A családom valamit mondott, de...

Szóval Én annyit halottam, hogy emberünk 1 másodperccel megverte ellenfelét, akit az utóbbi bajnokságokon rendre megvert nagyon kis különbségekkel.
        Az 1 másodperccel második helyre szoruló versenyző megkereste a rendezőket, hogy ugyan már biztos az, hogy Ő 1 másodperccel már megint csak második lett? A rendező tettek-vettek és ennek eredményeként az addig 1 másodperccel a 2. helyen álló versenyző bajnok lett 3 másodperces előnnyel.

A kérdésem, hogy a fentiek hogyan történhettek meg?