[Tajfutas] Spar maraton

Zentai József jozsef.zentai at gmail.com
2011. Okt. 7., P, 23:22:41 CEST

Ja a Fifinek igaza van, alul ütöttem egy számocskát: -helyesen 42195 méter lenne a maratoni táv.
Egyébként a Fifi is egy nagy maratoni futó, csak úgy átugrik a nagypocsályán és nyomatja az amerikás maratonokat!
   ----- Original Message -----
  From: Honfi Gábor
  To: 'Zentai József' ; tajfutas at lazarus.elte.hu
  Sent: Thursday, October 06, 2011 9:14 PM
  Subject: RE: [Tajfutas] Spar maraton

Hello Popey,

hááát, hogy ne maradj tévedésben elárulom Neked a marathon nem 41095 m, hanem 42195 m.J.sajnos.én már 31-szer át-, illetve túléltem.J

------------------------------------------------------------------------------

From: tajfutas-bounces at lazarus.elte.hu [mailto:tajfutas-bounces at lazarus.elte.hu] On Behalf Of Zentai József
  Sent: Friday, October 07, 2011 8:58 PM
  To: tajfutas at lazarus.elte.hu
  Subject: [Tajfutas] Spar maraton

Sziasztok!

Mint azt nekem is megírta Pelyhe Dani, azért a Dönyő (Kiss Zoli) maratoni eredménye más volt, hisz neki akkor (Hál Istennek) jobbak voltak a sportversenyekre való felkészülési körülményei mint most JóGa-nak.

De tény, mindkettőjüknél az eredmény, itt is, ott is, kiváló !

Tehát maximális gratuláció a sportágból elexportált Józsa Gabi Spar Maratonon elért második helyezéséhez az időeredménnyel együtt.

Egyébként én is tudnék ilyen időeredményt futni, de annak távja lehet, el sem érné a 30 kilométert.

Amúgy a maratoni táv egyébként ha jól tudom 41095 méter + a szintkülönbség, mert ugye az is megjelenhet egy ilyen hosszú távon  .

Szóval jó nagyon jó JóGa helyezése, időeredménye.

....Egyszer volt egy külföldi maratoni verseny, ahol ha jók az emlékezeteim Kerékjártó és Kiss is lenyomta a távot. De hogyan? Hát erről is lehetne vkinek egy kicsit mesélnie.