Eger NagydĂ­j / Eger Grand Prix 2003

V 2003.10.26. 17:43

Összetett eredmények

kÊszítette: MT2002 Š Stephan Krämer 2002


   Hely   Rajtsz NÊv                             Szßl Klub                                       N1              N2              Total 
 
 
 
F10D  (10)                              
 
      1      925 Bugår Gergely                     92 BOF Budai Ősforrås SC                    6:25     1     41:08     1        47:33 
      2      924 Iski Richárd                      93 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz      17:57     4     50:41     2        68:38 
 
             922 Varga Zsombor                     96 NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE             hiba            hiba                    
             921 Balogh Måtyås                        ESP Egri Spartacus SE                    7:16     2      hiba                    
             918 Gyula Mårk                           ESP Egri Spartacus SE                   12:06     3      hiba                    
             923 Gyula Bålint                         ESP Egri Spartacus SE                    hiba            hiba                    
             928 Repka Bence                          ESP Egri Spartacus SE                    hiba            hiba                    
             920 Hajagos István Ifj.               94 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő                       76:20     3              
             919 Hajagos Miklós                       TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő                       85:15     4              
 
 
 
F10C  (6)                               
 
      1      101 Tomås Musinsky                       ATU SVK ATU Kosice                      10:39     1     20:52     2        31:31 
      2      939 Kovåcs SebestyÊn                  93 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE           16:29     4     20:33     1        37:02 
      3      102 Oszkó Attila                      94 MAC Margitszigeti AtlÊtikai Centru      15:04     3     27:56     3        43:00 
      4      104 Kovåcs Domonkos                   94 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE           11:14     2     32:56     4        44:10 
 
             100 Hajagos Miklós                       TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       26:15     5      hiba                    
             103 Hajagos István ifj.               94 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       34:47     6                              
 
 
 
F12C  (21)                              
 
      1      113 Hráb Dániel                       91 ETC Egri Testedző Club                   8:01     1     21:53     2        29:54 
      2      115 Gadolla Gergely                   91 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        8:33     2     21:32     1        30:05 
      3      116 Repka Dåniel                      91 ESP Egri Spartacus SE                   10:00     3     31:46     6        41:46 
      4      107 Rebák Csaba                       91 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz      10:29     5     32:46     9        43:15 
      5      111 Szivós Dåniel                     91 ESP Egri Spartacus SE                   10:22     4     33:03    10        43:25 
      6      126 Szöllősi Bence                       DTC Diósgyőri Tájfutó Club              12:30     8     32:19     8        44:49 
      7      121 Lovas Gergely                     91 HRF Szolnoki HonvÊd Sportegyesßlet      13:37     9     31:47     7        45:24 
      8      106 Kelemeny Máté                     91 ETC Egri Testedző Club                  10:42     6     36:11    13        46:53 
      9      112 Karåcsony MåtÊ                    92 HBS HonvÊd Bottyån Sportegyesßlet       16:49    14     30:51     4        47:40 
     10      114 Tomås Sokol                       91 KYS SVK Klub OB Kysak                   15:17    12     33:09    11        48:26 
     11      117 Tölgyesi Tamás                    93 DTC Diósgyőri Tájfutó Club              22:48    18     27:11     3        49:59 
     12      108 Csuberda Zoltån                      SDS Salgótarjåni Dornyai SE             20:55    17     31:02     5        51:57 
     13      119 Liskány András                    92 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz      16:19    13     36:22    14        52:41 
     14      110 Spicze Máté                       92 DTC Diósgyőri Tájfutó Club              14:12    10     40:44    18        54:56 
     15      122 Nyüsti István                     91 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz      14:44    11     40:18    17        55:02 
     16      105 Hanyicska Martin                  92 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz      18:54    15     37:06    15        56:00 
     17      118 Szalóki Gåbor                     92 GYO GyÜngyÜsi Tåjutó Klub               20:03    16     40:14    16        60:17 
     18      124 Hadhåzi Dåniel                    91 ESP Egri Spartacus SE                   12:09     7     54:41    19        66:50 
     19      120 Cserki Soma                          SDS Salgótarjåni Dornyai SE             34:22    19     33:37    12        67:59 
     20      123 Diószegi Bålint                      SDS Salgótarjåni Dornyai SE             44:32    20     56:48    20       101:20 
 
 
F14B  (26)                              
 
      1      135 Rastislav Olhava                     ATU SVK ATU Kosice                      11:35     1     34:11     1        45:46 
      2      134 Lukács Sebestyén                  90 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       14:47    11     38:03     2        52:50 
      3      150 Ferenczi Ádám                     89 ETC Egri Testedző Club                  12:38     5     43:23     3        56:01 
      4      145 Kaló Attila                       89 ETC Egri Testedző Club                  11:58     4     45:00     5        56:58 
      5      139 Tóth Kåroly ifj.                  90 THT Tapolcai HonvÊd SE                  13:43     6     44:21     4        58:04 
      6      130 Horvåth Tamås                     89 SZV Szegedi Vasutas SE                  11:53     3     47:17     7        59:10 
      7      155 Kovåcs Boldizsår                  91 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE           14:12     9     46:38     6        60:50 
      8      152 Spisåk Låszló                     90 JVS Jåszårokszållåsi Vasas SE           14:33    10     52:36    10        67:09 
      9      133 Jaroslav Drencak                     ATU SVK ATU Kosice                      21:27    20     49:50     8        71:17 
     10      132 Ádámszki Tamás                    90 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz      14:08     8     58:14    15        72:22 
     11      141 Ádám Attila                       89 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz      16:45    13     57:01    14        73:46 
     12      131 Jan Tkac                             ATU SVK ATU Kosice                      17:49    16     56:14    12        74:03 
     13      151 Dominik Onder                        ATU SVK ATU Kosice                      15:31    12     59:23    16        74:54 
     14      137 Karåcsony Bence                   90 HBS HonvÊd Bottyån Sportegyesßlet       24:03    22     51:12     9        75:15 
     15      146 Matej Malar                          VKE SVK VKE Kosice                      18:55    18     56:47    13        75:42 
     16      156 VÜrÜs Domonkos                    89 SPA Tabåni Spartacus SE                 17:45    15     61:25    17        79:10 
     17      149 FehÊrvåri Zsolt                   90 SDS Salgótarjåni Dornyai SE             13:52     7     66:02    19        79:54 
     18      142 Barna Tamås                       89 JVS Jåszårokszållåsi Vasas SE           26:50    23     53:37    11        80:27 
     19      153 Lajtavári Zoltán                  89 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       18:29    17     64:43    18        83:12 
     20      143 Filó Bernåt                       90 PTX Påpai SE                            16:59    14     75:26    20        92:25 
     21      148 Ádám Bálint                       90 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz      21:13    19    123:32    21       144:45 
 
             136 Kuzmann Zsolt                     89 ESP Egri Spartacus SE                   11:35     1      n.i.                    
             154 Fråter Tamås                      90 SPA Tabåni Spartacus SE                 21:35    21      n.i.                    
 
 
F16B  (29)                              
 
      1      164 Lenkei Zsolt                      88 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       16:00     2     37:30     1        53:30 
      2      170 Kerényi Máté                      88 KTK Kőbányai Tájfutó Klub               17:20     5     40:00     2        57:20 
      3      180 Ondrej Kvaka                      87 KYS SVK Klub OB Kysak                   19:07    11     40:43     3        59:50 
      4      167 Vicziån PÊter                     87 SZV Szegedi Vasutas SE                  17:02     4     44:08     5        61:10 
      5      175 Takåcs Balåzs                     87 SZV Szegedi Vasutas SE                  17:39     6     43:55     4        61:34 
      6      178 Gadolla Máté                      87 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       18:48    10     45:06     6        63:54 
      7      173 Kácsor Attila                     88 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       18:37     9     47:21     8        65:58 
      8      166 Gond Balázs                       87 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       21:01    15     47:58    10        68:59 
      9      177 Pleiveisz PÊter                   88 JVS Jåszårokszållåsi Vasas SE           22:49    18     46:23     7        69:12 
     10      171 Halász Balázs                     87 ETC Egri Testedző Club                  16:59     3     52:27    12        69:26 
     11      161 SzÊp Zoltån                          KOL ROM Kolozsvår                       23:03    19     51:24    11        74:27 
     12      169 Kelemeny Dávid                    88 ETC Egri Testedző Club                  20:35    13     56:19    15        76:54 
     13      163 Ferenczi Krisztián                87 ETC Egri Testedző Club                  18:26     8     59:14    17        77:40 
     14      182 Nagy Låszló                       87 SDS Salgótarjåni Dornyai SE             23:57    20     54:59    13        78:56 
     15      181 Csonka Gåbor                      89 BSC Balatonfßredi SC                    22:35    17     57:13    16        79:48 
     16      174 Tóbis Gergő                       88 DTC Diósgyőri Tájfutó Club              20:20    12     64:20    19        84:40 
     17      165 Kósa János                        87 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz      17:49     7     70:22    20        88:11 
     18      157 Bertóti Róbert                    88 DTC Diósgyőri Tájfutó Club              28:54    23     61:39    18        90:33 
     19      160 Richard Olhava                       ATU SVK ATU Kosice                      20:42    14     73:59    21        94:41 
     20      158 Daniel Sykora                        ATU SVK ATU Kosice                      22:33    16     73:59    21        96:32 
     21      179 Szilágyi Péter                    87 DTC Diósgyőri Tájfutó Club              37:48    25     92:45    23       130:33 
 
             159 Lukács Mihály                     88 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        hiba           47:40     9              
             176 Sulyok Krisztián                  88 DTC Diósgyőri Tájfutó Club               hiba           55:30    14              
             162 Nagy Zsolt ifj.                   88 FMT FŐMTERV SK                          26:00    21      n.i.                    
             172 LÊb Bence                         88 FMT FŐMTERV SK                          31:47    24      n.i.                    
             190 Szabó Andrås                      88 ESP Egri Spartacus SE                   15:20     1      n.i.                    
             183 Trócsányi Miklós                  87 DNS Debreceni Nagyerdő SK               27:24    22      n.i.                    
 
 
F16C  (7)                               
 
      1      196 Tomas Gajdos                      88 KYS SVK Klub OB Kysak                   12:31     1     21:34     1        34:05 
      2      193 Miroslav Kollår                   88 KYS SVK Klub OB Kysak                   15:26     2     24:16     2        39:42 
      3      192 Domån Rajmund                     88 THT Tapolcai HonvÊd SE                  16:12     3     25:12     3        41:24 
      4      195 Fluck Marcell                     90 PVM PÊcsi VÜrÜs Meteor SK               28:32     4     37:57     5        66:29 
      5      194 Szabó Kristóf                        DTC Diósgyőri Tájfutó Club              31:35     5     40:54     7        72:29 
      6      191 BÊres Låszló                      90 PVM PÊcsi VÜrÜs Meteor SK               40:14     6     36:14     4        76:28 
      7      197 Baptiszta Tamás                      DTC Diósgyőri Tájfutó Club              42:12     7     39:02     6        81:14 
 
 
 
F18B  (22)                              
 
      1      218 GÜsswein Csaba                    85 PSE Postås-Matåv SE                     22:23     1     49:04     1        71:27 
      2      216 Szajkó Csaba                      85 ETC Egri Testedző Club                  24:01     6     53:20     2        77:21 
      3      209 Tomas Drencak                        ATU SVK ATU Kosice                      22:23     1     55:18     3        77:41 
      4      215 Filip Mazurek                     86 WKS POL WKS Wawel Krakow                24:00     5     57:43     4        81:43 
      5      204 Kovács Ádám                       86 ETC Egri Testedző Club                  22:51     3     60:18     6        83:09 
      6      203 Bogya Tamås                          KOL ROM Kolozsvår                       23:38     4     62:05     9        85:43 
      6      212 Tóth Ádåm                         86 GYO GyÜngyÜsi Tåjutó Klub               24:05     7     61:38     8        85:43 
      8      207 Horvåth Zoltån                    86 TSE TÜrekvÊs SE                         26:45    10     59:17     5        86:02 
      9      217 Bartek Gajkowski                  85 WKS POL WKS Wawel Krakow                25:36     8     61:17     7        86:53 
     10      202 Kovåcs Róbert                     86 PVS PÊcsi Vasutas SK                    27:04    11     66:56    10        94:00 
     11      206 Fßleki Dåniel                     86 GYO GyÜngyÜsi Tåjutó Klub               29:07    14     78:40    11       107:47 
     12      219 Halász Gergő                      85 ETC Egri Testedző Club                  27:53    12     80:00    13       107:53 
     13      208 Miskó Róbert                      86 BSC Balatonfßredi SC                    31:29    17     79:08    12       110:37 
     14      214 Pintyili Gergely                  85 DTC Diósgyőri Tájfutó Club              30:39    16     82:17    14       112:56 
     15      200 Sümegi János                      86 DTC Diósgyőri Tájfutó Club              25:41     9     87:59    15       113:40 
     16      211 Tolnai Márton                     86 DTC Diósgyőri Tájfutó Club              28:00    13     88:17    16       116:17 
     17      213 Varga Zsolt                       85 NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE            30:11    15    106:14    17       136:25 
     18      201 Kurtån Gåbor                      86 KOS HegyvidÊk-KFKI Optimista SK         34:06    19    108:36    18       142:42 
     19      223 Juraj Korim                          ATU SVK ATU Kosice                      42:25    20    108:38    19       151:03 
 
             221 Zöldesi Andor                     86 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz      55:36    21      hiba                    
             220 Hrenkó Viktor                     85 ESP Egri Spartacus SE                   32:05    18      hiba                    
 
 
F20A  (7)                               
 
      1      233 Balabás Péter Gergő               83 DTC Diósgyőri Tájfutó Club              30:10     1     72:48     1       102:58 
      2      225 Harkányi Árpád                    83 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       33:26     4     79:00     2       112:26 
      3      226 Farkas Viktor                     84 HRF Szolnoki HonvÊd Sportegyesßlet      32:23     3     82:31     4       114:54 
      4      229 Fodor József                      84 SZV Szegedi Vasutas SE                  39:17     5     80:28     3       119:45 
      5      228 Lukasz Warmuz                     83 WKS POL WKS Wawel Krakow                31:07     2     93:25     6       124:32 
      6      227 Mihålyi Ferenc                    84 JMD Jåszapåti MÊszåros Gimnåzium        39:25     6     86:03     5       125:28 
 
 
F21A  (35)                              
 
      1      235 Domonyik Gåbor                    76 MEA Miskolci Egyetemi AtlÊtikai Ês      31:08     1     79:15     1       110:23 
      2      258 DÊnes Zoltån                      72 KAL Kalocsai SE                         34:13     8     81:57     2       116:10 
      3      255 Forrai Gábor                      79 HTC Hódmezővásárhelyi Tájf. Klub        34:06     5     86:03     3       120:09 
      4      253 LÊvai Ferenc                      74 MEA Miskolci Egyetemi AtlÊtikai Ês      32:52     3     87:32     4       120:24 
      5      256 TÜreky Ákos                       71 BEA Budapesti Egyetemi AtlÊtikai C      34:10     7     87:57     5       122:07 
      6      247 Hajdu Martin                      70 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       35:40    13     94:55     6       130:35 
      7      259 Sinkó Jånos                       83 SZV Szegedi Vasutas SE                  36:02    16     96:54     7       132:56 
      8      239 Cserpák Zsolt                     79 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz      36:11    17     99:31     8       135:42 
      9      252 Vajda Zsolt                       78 THT Tapolcai HonvÊd SE                  36:22    18    100:26    10       136:48 
     10      264 Kocsik Árpád                      73 ETC Egri Testedző Club                  37:03    20     99:50     9       136:53 
     11      257 Miháczi Zoltán                    67 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       34:54    10    103:15    11       138:09 
     12      241 Halona Gergely                    79 DTC Diósgyőri Tájfutó Club              37:47    21    109:53    13       147:40 
     13      260 Koprivanacz Imre                  82 KAL Kalocsai SE                         38:53    23    111:45    14       150:38 
     14      263 Baracsi Gábor                     71 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       42:34    30    109:47    12       152:21 
     15      244 David Komín                       74 PRA CZE Praga Mix                       38:32    22    115:18    15       153:50 
     16      238 Gyimesi Zoltán                    72 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       42:26    29    118:14    16       160:40 
     17      249 Dragisa Bauer                     79 OKS SCG OK Strazilovo                   41:21    28    125:10    17       166:31 
     18      248 Jan Tojnar                        67 PRA CZE Praga Mix                       45:07    31    139:06    18       184:13 
     19      268 Petar Saric                          OKS SCG OK Strazilovo                   41:03    27    158:53    19       199:56 
 
             251 Nagy Gergő                        81 SZV Szegedi Vasutas SE                  36:45    19      hiba                    
             242 Forrai Miklós                     79 HTC Hódmezővásárhelyi Tájf. Klub        39:54    26      hiba                    
             246 Less Áron                         80 DTC Diósgyőri Tájfutó Club              32:37     2      hiba                    
             265 Szundi Attila                     80 DTC Diósgyőri Tájfutó Club              32:56     4      hiba                    
             237 Christer Ivarson                     SOD SWE SÜders-SOL TyresÜ               34:53     9      hiba                    
             245 Borbås Nåndor                     71 MEA Miskolci Egyetemi AtlÊtikai Ês      35:22    12      n.i.                    
             270 Lajszner Attila                   73 ESP Egri Spartacus SE                   34:07     6      n.i.                    
             271 Scultéty Márton                   82 KTK Kőbányai Tájfutó Klub               39:00    24      n.i.                    
             272 FehÊr Ferenc                      70 ZTC Zalaegerszegi Tåjfutó Club          35:59    14      n.i.                    
             273 MÊzes Tibor Sólyom                74 ZTC Zalaegerszegi Tåjfutó Club          35:10    11      n.i.                    
             274 Sårecz Lajos                      76 ZTC Zalaegerszegi Tåjfutó Club          36:01    15      n.i.                    
             243 Tas MåtÊ                          79 MOM HegyvidÊk-MOM Tåjfutó Klub          39:31    25      n.i.                    
             275 Jankó Tamås                       58 HSE Hegyisport Szentendre SE            45:21    32      n.i.                    
 
 
F21B  (64)                              
 
      1      321 Viraszkó Zoltån                   73 NYK Nyíregyhåzi Konzerv SE              28:51     1     71:04     1        99:55 
      2      278 Gillich GyÜrgy                    68 THA Tatai HonvÊd AtlÊtikai Club         30:41     7     79:44     3       110:25 
      3      324 Hites Viktor                      76 VBT VeszprÊmi Bridzs Ês Tåj. SE         29:16     2     82:47    10       112:03 
      4      339 Szörényi Gábor                    79 DTC Diósgyőri Tájfutó Club              31:06     8     80:58     4       112:04 
      5      327 Veres Tamås                       75 HRF Szolnoki HonvÊd Sportegyesßlet      31:35    11     81:28     5       113:03 
      6      314 Guszlev Antal                     78 ARA Alba Regia AtlÊtikai Klub           31:24     9     82:23     8       113:47 
      7      288 Drapcsik Péter                    78 DTC Diósgyőri Tájfutó Club              32:41    17     81:44     6       114:25 
      8      316 Nagy Viktor                       77 KAL Kalocsai SE                         30:05     5     84:26    12       114:31 
      9      328 Vass Tibor                        69 VHS VeszprÊmi HonvÊd SE                 35:43    40     79:27     2       115:10 
     10      308 NÊda Låszló                       72 VTC VeszprÊmi Tåjfutó Club              31:29    10     84:57    13       116:26 
     11      326 Roman Kucera                         ATU SVK ATU Kosice                      34:07    27     82:46     9       116:53 
     12      331 Kovåcs Gåbor                      67 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE           33:20    23     83:45    11       117:05 
     13      330 Gåbor József                      78 CBD CeglÊdi Bem Vasutas                 32:01    14     86:13    17       118:14 
     14      277 Båcskai Låszló                    41 MEA Miskolci Egyetemi AtlÊtikai Ês      34:48    34     85:11    14       119:59 
     15      313 Piotr Paszynski                   81 WKS POL WKS Wawel Krakow                37:46    49     82:21     7       120:07 
     16      306 Marek Krizan                         ATU SVK ATU Kosice                      29:22     3     90:57    23       120:19 
     17      250 Zentai József                     54 HUF HUFEZE SK                           35:09    38     85:34    16       120:43 
     18      285 Kovåcs Jånos                      73 KAL Kalocsai SE                         33:41    25     87:50    18       121:31 
     19      296 Kozma Ferenc                      68 HAD Hajós AlfrÊd DSE                    33:15    20     89:05    19       122:20 
     20      319 Schultheisz GyÜrgy                69 KOS HegyvidÊk-KFKI Optimista SK         33:18    21     91:17    24       124:35 
     21      333 Kovåcs PÊter                      69 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE           35:02    37     90:25    22       125:27 
     22      317 Halona István                     72 DTC Diósgyőri Tájfutó Club              33:30    24     92:54    25       126:24 
     23      322 Madarassy Pål                     76 BEA Budapesti Egyetemi AtlÊtikai C      32:59    18     93:55    26       126:54 
     24      320 Kiss Gåbor                        80 KAL Kalocsai SE                         34:28    29     95:35    27       130:03 
     25      291 Hugyecz Zoltån                    72 HUF HUFEZE SK                           42:30    55     89:36    20       132:06 
     26      325 Goldmann Róbert                   68 SDS Salgótarjåni Dornyai SE             34:58    36     97:40    29       132:38 
     27      329 SzŹcs PÊter                       69 KOS HegyvidÊk-KFKI Optimista SK         34:30    31     98:47    30       133:17 
     28      283 Domonyik Szabolcs                 73 MEA Miskolci Egyetemi AtlÊtikai Ês      33:14    19    101:04    31       134:18 
     29      309 Baksa Csaba                       78 KAL Kalocsai SE                         31:52    12    105:02    35       136:54 
     30      337 FehÊrvåri PÊter                      SDS Salgótarjåni Dornyai SE             40:16    52     97:22    28       137:38 
     31      281 Zdenko Rohåc                         ATU SVK ATU Kosice                      35:47    41    103:46    33       139:33 
     32      307 Balogh Róbert                     78 FLF FehÊrlófia SE                       34:32    32    106:25    36       140:57 
     33      334 Kósik Gábor                       70 DTC Diósgyőri Tájfutó Club              34:50    35    106:33    37       141:23 
     34      298 Magyar Gábor                      74 DTC Diósgyőri Tájfutó Club              41:36    54    103:07    32       144:43 
     35      310 Nagy Ákos                         69 SDS Salgótarjåni Dornyai SE             34:29    30    110:32    39       145:01 
     36      301 Nagy Gåbor                        71 JVS Jåszårokszållåsi Vasas SE           36:47    46    110:16    38       147:03 
     37      289 Székely Balázs                    74 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       43:03    57    104:47    34       147:50 
     38      282 Nagy Gåbor                        77 KOS HegyvidÊk-KFKI Optimista SK         39:23    51    111:30    40       150:53 
     39      280 Horváth Norbert                   74 NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE            43:56    58    112:24    41       156:20 
     40      286 Demeter Zsolt                     81 DTC Diósgyőri Tájfutó Club              41:20    53    119:15    42       160:35 
     41      302 Ruff Róbert                       64 SSC Siketek SC Budapest                 38:21    50    127:01    43       165:22 
     42      295 Bíró Áron                         77 BEA Budapesti Egyetemi AtlÊtikai C      37:44    48    136:47    44       174:31 
 
             305 Marton Balåzs                     72 VHS VeszprÊmi HonvÊd SE                 36:39    45      hiba                    
             290 Chmelik Ernő                      70 VHS Veszprémi Honvéd SE                 34:00    26      hiba                    
             292 Margittai Endre                   57 SMA Soproni MŹegyetemi AC               34:35    33      hiba                    
             279 Egri Botond                       77 KOS HegyvidÊk-KFKI Optimista SK         46:08    59      hiba                    
             284 Bihari Zoltån                     76 KOS HegyvidÊk-KFKI Optimista SK          hiba           89:37    21              
             287 Furtner Istvån                    77 SDS Salgótarjåni Dornyai SE             32:16    15      hiba                    
             318 Bergendi PÊter                    77 KAL Kalocsai SE                         29:33     4      hiba                    
             294 Pap Attila                        74 KAL Kalocsai SE                         42:58    56      hiba                    
             300 Józsa Gåbor                       75 PSE Postås-Matåv SE                     30:23     6      hiba                    
             335 Ács Gåbor                         71 ZTC Zalaegerszegi Tåjfutó Club          34:10    28      hiba                    
             311 Reviczki Zsolt                    72 HUF HUFEZE SK                           36:27    44      n.i.                    
             297 Horvåth Såndor                    66 MEA Miskolci Egyetemi AtlÊtikai Ês      32:25    16      hiba                    
             312 Gombkötő Péter                    75 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       49:49    60      n.i.                    
             340 Dankó István                      69 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       37:07    47      n.i.                    
             341 Molnár Attila                     70 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       35:47    41      hiba                    
             315 Oyvind Johansen                      ATU SVK ATU Kosice                                      85:25    15              
             342 Gerzsényi Zsolt                   70 DTC Diósgyőri Tájfutó Club              31:58    13      n.i.                    
             323 Mitró Zoltån                      72 ZTC Zalaegerszegi Tåjfutó Club          35:31    39      n.i.                    
             332 Gyalog Zoltån                     80 SPA Tabåni Spartacus SE                 36:06    43      hiba                    
             338 Serestey Áron                     72 ZTC Zalaegerszegi Tåjfutó Club          33:19    22                              
 
 
F21BR  (53)                             
 
      1      345 Szakål PÊter                      71 VTC VeszprÊmi Tåjfutó Club              18:07     1     46:55     2        65:02 
      2      386 Molnår PÊter                      74 VTC VeszprÊmi Tåjfutó Club              19:10     2     48:42     4        67:52 
      3      384 Szabó Csaba                       66 BTK Bakonyi Tåjfutó Klub                19:25     4     48:28     3        67:53 
      4      369 Makai András                      78 DTC Diósgyőri Tájfutó Club              25:52    27     46:34     1        72:26 
      5      387 Simon Tamás                       73 KTK Kőbányai Tájfutó Klub               21:44    12     51:03     6        72:47 
      6      346 Vida Gábor Dr.                       DTC Diósgyőri Tájfutó Club              20:08     7     53:10     9        73:18 
      7      382 Nagy Ádåm PÊter                   76 KAL Kalocsai SE                         21:42    11     52:45     8        74:27 
      8      355 Dankó Zoltán                      71 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       24:45    24     50:08     5        74:53 
      9      385 Csatlós Ferenc                    69 PVM PÊcsi VÜrÜs Meteor SK               24:47    25     51:16     7        76:03 
     10      383 TÜmÜskÜzy Tamås                   74 VHS VeszprÊmi HonvÊd SE                 22:02    13     55:40    10        77:42 
     11      378 Lovasi Gåbor                      84 VHS VeszprÊmi HonvÊd SE                 21:22    10     57:03    14        78:25 
     12      389 Vajda Balåzs                      78 VTC VeszprÊmi Tåjfutó Club              23:04    19     55:56    11        79:00 
     13      357 Csikós Tamås                      81 JVS Jåszårokszållåsi Vasas SE           19:44     5     59:24    16        79:08 
     14      392 Szabó Andrås                      77 VTC VeszprÊmi Tåjfutó Club              22:54    17     57:02    13        79:56 
     15      396 Erdős Gábor                          EK Egyesületen kívüli                   22:51    16     59:10    15        82:01 
     16      363 Schell Antal ifj.                 69 PSE Postås-Matåv SE                     22:15    15     60:26    19        82:41 
     17      381 Szalánczi Csaba                   73 DTC Diósgyőri Tájfutó Club              26:43    30     59:28    17        86:11 
     18      350 Stark Gergely                     81 MEA Miskolci Egyetemi AtlÊtikai Ês      23:32    21     66:40    22        90:12 
     19      356 Szikszai Szabolcs                 76 SDS Salgótarjåni Dornyai SE             23:23    20     67:03    23        90:26 
     20      360 Varsånyi Attila                   67 VTC VeszprÊmi Tåjfutó Club              22:54    17     68:02    24        90:56 
     21      358 Szőke Norbert                     77 KAL Kalocsai SE                         20:04     6     71:07    28        91:11 
     22      344 Szlåvik Zoltån dr                 73 KOS HegyvidÊk-KFKI Optimista SK         26:51    31     64:33    21        91:24 
     23      376 Madaras Péter                        DTC Diósgyőri Tájfutó Club              26:20    29     68:43    25        95:03 
     24      362 Schwendtner Erik                  70 KTK Kőbányai Tájfutó Klub               22:06    14     73:01    29        95:07 
     25      375 Paskuj Måtyås                     67 SRS Szegedi Rådiós Tåjfutó Club         28:38    36     68:58    26        97:36 
     26      364 Bernåth Zsolt                     71 FLF FehÊrlófia SE                       25:58    28     73:12    30        99:10 
     27      391 Oláh Sándor                       65 KOD Kecskeméti Önkormányzati Dolg.      30:10    38     69:27    27        99:37 
     28      343 Gion Jånos                        68 KAL Kalocsai SE                         24:10    22     76:34    32       100:44 
     29      374 Zagyi Låszló                      67 JMD Jåszapåti MÊszåros Gimnåzium        28:56    37     74:32    31       103:28 
     30      349 Gadolla Gábor                     60 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       28:12    34     81:12    35       109:24 
     31      368 Petró  Árpåd                      80 JVS Jåszårokszållåsi Vasas SE           28:35    35     81:10    34       109:45 
     32      353 Hajagos István                    60 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       27:23    32     82:31    36       109:54 
     33      367 NemcsÊnyi Låszló dr.              63 THA Tatai HonvÊd AtlÊtikai Club         27:46    33     82:48    37       110:34 
     34      366 Bodnår Barnabås                   82 MSE Megalódusz SE                       34:16    39     89:36    38       123:52 
     35      379 Nagy Gåbor                        71 HAD Hajós AlfrÊd DSE                    38:54    41    104:32    39       143:26 
 
             361 Bujdosó Såndor                    66 HAD Hajós AlfrÊd DSE                    25:44    26      hiba                    
             359 Peics Antal                       68 KOS HegyvidÊk-KFKI Optimista SK          hiba           61:43    20              
             347 HegedŹs PÊter                     68 KAL Kalocsai SE                         35:14    40      hiba                    
             354 Kovács Zoltán                     67 KTK Kőbányai Tájfutó Klub               20:59     8      hiba                    
             351 Gombötő Péter                        TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő                       80:30    33              
             377 Bencze Zsolt                      69 HAD Hajós AlfrÊd DSE                                   108:23    40              
             371 Novai GyÜrgy                      75 SZV Szegedi Vasutas SE                  19:20     3      n.i.                    
             390 Tamás Gábor                          TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő                      147:17    41              
             388 Dankó István                      69 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő                       60:03    18              
             373 Molnár Attila                     70 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő                       56:05    12              
             397 Kovalcsik Istvån                  66 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE           24:20    23      n.i.                    
             400 Kovåcs Zoltån                     70 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE           20:59     8      n.i.                    
             401 VÜlgyi Istvån                     79 MOM HegyvidÊk-MOM Tåjfutó Klub                           hiba                    
 
 
F21C  (26)                              
 
      1      428 Domån Gåbor                       60 THT Tapolcai HonvÊd SE                  34:03     3     41:55     1        75:58 
      2      421 Vidosa Tamås                      77 VBT VeszprÊmi Bridzs Ês Tåj. SE         34:48     4     45:39     3        80:27 
      3      427 DÜrÜgnye Norbert                  73 VHS VeszprÊmi HonvÊd SE                 38:07     7     44:51     2        82:58 
      4      425 Koós Istvån                          SDS Salgótarjåni Dornyai SE             35:43     5     49:53     5        85:36 
      5      415 Csizmadia Zoltån                  86 THT Tapolcai HonvÊd SE                  31:04     1     55:20     9        86:24 
      6      418 Lukåcs Zsolt                      73 JVS Jåszårokszållåsi Vasas SE           40:02    10     49:09     4        89:11 
      7      423 Hráb György                       65 ETC Egri Testedző Club                  33:24     2     55:53    10        89:17 
      8      419 Stanislav Gajdos                  61 KYS SVK Klub OB Kysak                   38:24     8     51:36     7        90:00 
      9      411 Iski Ferenc                          NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz      49:56    17     50:51     6       100:47 
     10      408 Kocsis Låszló                     58 JVS Jåszårokszållåsi Vasas SE           41:22    12     59:58    15       101:20 
     11      410 Jozef Sykora                         ATU SVK ATU Kosice                      42:42    13     58:39    12       101:21 
     12      435 Kovåcs Låszló                        GYO GyÜngyÜsi Tåjutó Klub               48:20    16     54:35     8       102:55 
     13      404 Sebastian Grabowicz               79 WKS POL WKS Wawel Krakow                43:31    14     59:28    14       102:59 
     14      405 Szancsik Endre                    76 NOK Nokia SE                            37:13     6     66:36    17       103:49 
     15      417 Liskány András István             63 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz      47:16    15     58:43    13       105:59 
     16      409 FÜldvåry PÊter                       ESP Egri Spartacus SE                   53:17    19     57:00    11       110:17 
     17      413 Hanyicska Mihály                  69 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz      52:40    18     66:05    16       118:45 
     18      420 Vass Gábor                           DTC Diósgyőri Tájfutó Club              39:05     9     80:25    19       119:30 
     19      403 Pap Zoltån                        79 CBD CeglÊdi Bem Vasutas                 62:38    21     78:21    18       140:59 
     20      424 Seråk Jånos                       66 BMG Babits Mihåly Gimnåzium DSE         61:36    20     83:12    20       144:48 
     21      414 FÜldvåri Csaba                       ESP Egri Spartacus SE                   63:22    22    124:48    21       188:10 
 
             426 Kiss Attila                       50 SSC Siketek SC Budapest                 66:47    23      hiba                    
             407 Varsånyi Ferenc                      NOK Nokia SE                            41:05    11      hiba                    
 
 
F35A  (12)                              
 
      1      444 Mohåcsy Tamås dr.                 64 SDS Salgótarjåni Dornyai SE             34:23     1     77:05     2       111:28 
      2      440 Kovåcs Gåbor                      68 VHS VeszprÊmi HonvÊd SE                 36:08     5     76:36     1       112:44 
      3      439 ErdÊlyi Gyula                     66 SDS Salgótarjåni Dornyai SE             35:23     3     83:25     3       118:48 
      4      437 TÜrÜk József                      65 SDS Salgótarjåni Dornyai SE             34:53     2     91:31     5       126:24 
      5      446 Faggyas Låszló                    66 VHS VeszprÊmi HonvÊd SE                 36:54     6     89:59     4       126:53 
      6      441 Szåsz Tibor                       65 HRF Szolnoki HonvÊd Sportegyesßlet      45:30     8    106:58     6       152:28 
 
             438 Karczag Tamás                     66 DTC Diósgyőri Tájfutó Club               hiba          130:37     7              
             443 Nagy Zsolt                        59 FMT FŐMTERV SK                          46:31     9      n.i.                    
             448 Vankó PÊter                       59 HSE Hegyisport Szentendre SE            35:36     4      hiba                    
             447 Mårkus Attila                     65 DIS Demokratikus Ifjúsågi SzÜvetsÊ      39:43     7      n.i.                    
 
 
F40B  (21)                              
 
      1      458 Pollak Jozef                      60 MEA Miskolci Egyetemi AtlÊtikai Ês      25:22     1     49:25     1        74:47 
      2      454 Kaszås GyÜrgy                     58 BTK Bakonyi Tåjfutó Klub                27:28     2     55:04     2        82:32 
      3      451 Juraj Korim                          ATU SVK ATU Kosice                      32:17     7     59:37     3        91:54 
      4      470 Varga József                      60 NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE            30:17     4     64:24     5        94:41 
      5      461 Prill Låszló                      63 ARA Alba Regia AtlÊtikai Klub           30:00     3     64:43     6        94:43 
      6      462 Tölgyesi Tibor                    61 DTC Diósgyőri Tájfutó Club              32:03     6     66:30     9        98:33 
      7      452 Tóth Kåroly                       60 VTC VeszprÊmi Tåjfutó Club              34:24    14     64:13     4        98:37 
      8      463 Rusvai Låszló                     62 JVS Jåszårokszållåsi Vasas SE           33:37    13     66:06     7        99:43 
      9      464 Jaroslav Kollår                   61 KYS SVK Klub OB Kysak                   31:19     5     68:55    10       100:14 
     10      469 Nemeshåzi Låszló                  60 PSE Postås-Matåv SE                     33:22    11     69:31    11       102:53 
     11      455 Sebők Gábor                       62 HTC Hódmezővásárhelyi Tájf. Klub        36:48    17     66:22     8       103:10 
     12      459 Filó GyÜrgy                       63 PTX Påpai SE                            32:43    10     72:38    12       105:21 
     13      466 Tőkés Árpád                          KOL ROM Kolozsvár                       34:33    16     74:57    13       109:30 
     14      453 Miroslav Betlach                  63 PRA CZE Praga Mix                       32:42     9     79:10    14       111:52 
     15      465 Liskány József                    61 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz      33:25    12     80:56    16       114:21 
     16      460 Lovas Zoltán                      62 KOD Kecskeméti Önkormányzati Dolg.      37:52    18     80:04    15       117:56 
     17      457 Bezeczky Låszló                   62 THT Tapolcai HonvÊd SE                  34:28    15     86:32    17       121:00 
     18      456 Hideg István                         HTC Hódmezővásárhelyi Tájf. Klub        48:07    20    102:25    18       150:32 
 
             450 Ladislav Burian                   60 PRA CZE Praga Mix                        hiba            hiba                    
             467 Trócsányi Zoltán                  61 DNS Debreceni Nagyerdő SK               32:20     8      n.i.                    
             468 CzÊgÊ Zoltån                      61 ESP Egri Spartacus SE                   41:20    19      n.i.                    
 
 
 
F45B  (23)                              
 
      1      491 Bokros Istvån                     55 MEA Miskolci Egyetemi AtlÊtikai Ês      33:23     2     53:11     1        86:34 
      2      479 Mizur Jan                         55 PSE Postås-Matåv SE                     35:02     4     58:16     2        93:18 
      3      475 FehÊr Mihåly                      57 HRF Szolnoki HonvÊd Sportegyesßlet      35:22     5     58:39     3        94:01 
      4      487 Anton Onder                          ATU SVK ATU Kosice                      39:02     8     72:20     5       111:22 
      5      496 Gajdos Tamås                         EK Egyesßleten kívßli                   44:33    10     71:45     4       116:18 
      6      493 Szabó László                      54 DNS Debreceni Nagyerdő SK               42:45     9     76:02     7       118:47 
      7      492 Urban Larsson                     55 WKS POL WKS Wawel Krakow                38:53     7     80:26     9       119:19 
      8      478 Kiss Tibor                        57 JVS Jåszårokszållåsi Vasas SE           44:40    11     79:52     8       124:32 
      9      486 Kubacsek József                   56 JVS Jåszårokszållåsi Vasas SE           59:48    18     75:20     6       135:08 
     10      473 Miroslav Korecky                  55 PRA CZE Praga Mix                       50:06    15     89:14    10       139:20 
     11      489 LÊvai Kålmån                      54 KSE Karcagi SE                          44:40    11     95:47    12       140:27 
     12      484 Csikós Miklós                     55 JVS Jåszårokszållåsi Vasas SE           45:29    13     96:18    13       141:47 
     13      476 Halåsz ElemÊr                     58 ZTC Zalaegerszegi Tåjfutó Club          51:28    17     94:19    11       145:47 
     14      482 MÊszåros Kåroly                   54 THA Tatai HonvÊd AtlÊtikai Club         50:52    16     99:12    14       150:04 
     15      485 Miroslav Ruzicka                  58 PRA CZE Praga Mix                       65:02    19    101:08    15       166:10 
     16      495 Zdenek Precek                     52 PRA CZE Praga Mix                       37:01     6    152:18    16       189:19 
     17      488 Katulin Tibor                     57 THA Tatai HonvÊd AtlÊtikai Club         74:53    20    157:16    17       232:09 
 
             483 Jan Svåb                          58 PRA CZE Praga Mix                       48:50    14      hiba                    
             481 Hegedßs Ábel                      55 BEA Budapesti Egyetemi AtlÊtikai C      33:24     3      n.i.                    
             499 KerÊnyi DÊnes                     57 HSE Hegyisport Szentendre SE            33:05     1      n.i.                    
 
 
F50B  (20)                              
 
      1      502 Vesa Turku                        49 HSO  FIN HS Ok                          24:04     2     46:17     2        70:21 
      2      513 Bacsó Attila                      51 HER Herkules SE Balatonalmådi           22:59     1     48:08     3        71:07 
      3      518 Lådi Jånos                        51 BTK Bakonyi Tåjfutó Klub                28:12     7     46:13     1        74:25 
      4      512 Kovåcs Attila                     51 ZSC ZÜld Sportok Clubja                 25:48     4     49:57     4        75:45 
      5      516 Fluck Istvån                      50 PVM PÊcsi VÜrÜs Meteor SK               26:45     5     52:07     5        78:52 
      6      509 Tomås Babicky                     50 PRA CZE Praga Mix                       24:44     3     55:12     8        79:56 
      7      511 Lajtai Såndor                     51 PVM PÊcsi VÜrÜs Meteor SK               28:45     9     54:09     7        82:54 
      8      507 Pavel Stehno                      49 PRA CZE Praga Mix                       32:37    14     52:18     6        84:55 
      9      504 Melkes Antal                      53 SMA Soproni MŹegyetemi AC               28:58    10     58:08     9        87:06 
     10      519 Vojtech Tcrdek                    49 PRA CZE Praga Mix                       28:28     8     59:51    10        88:19 
     11      514 Bugår József                      53 BOF Budai Ősforrås SC                   26:47     6     62:02    11        88:49 
     12      505 Tóth Sándor                       51 ETC Egri Testedző Club                  32:36    13     65:37    13        98:13 
     13      517 Szalóki Rezső                     52 GYO Gyöngyösi Tájutó Klub               35:19    15     63:04    12        98:23 
     14      508 Halász László                     52 ETC Egri Testedző Club                  29:46    11     80:22    14       110:08 
     15      501 Oldrich Hojny                     52 PRA CZE Praga Mix                       30:36    12     83:55    15       114:31 
     16      521 Bohuslav Hamåcek                  50 PRA CZE Praga Mix                       39:57    16     88:40    17       128:37 
     17      515 Aknai Antal                       51 THA Tatai HonvÊd AtlÊtikai Club         71:11    17     86:17    16       157:28 
 
 
F55B  (20)                              
 
      1      531 Bogdanovits Andrås                48 MSE Megalódusz SE                       18:12     2     51:18     1        69:30 
      2      537 Ton de Vaan                          NOL NED NOLB                            17:45     1     52:43     4        70:28 
      3      527 Milos Novåk                       46 PRA CZE Praga Mix                       19:59     4     51:58     2        71:57 
      4      529 Nagy Árpád dr.                    44 ETC Egri Testedző Club                  19:18     3     53:37     6        72:55 
      5      523 Jouko Karjalainen                    HSO  FIN HS Ok                          20:39     6     53:09     5        73:48 
      6      542 Andråsi Lajos                     48 HER Herkules SE Balatonalmådi           21:56     8     52:07     3        74:03 
      7      528 Kovåcs Andrås                     48 HBS HonvÊd Bottyån Sportegyesßlet       20:07     5     54:35     7        74:42 
      8      538 Kalle Kuhmonen                       HSO  FIN HS Ok                          27:42    13     55:05     8        82:47 
      9      526 Kempelen Miklós                   46 OSC Orvosegyetem SC                     25:30    12     57:20    10        82:50 
     10      525 Boros Andrås                      46 TSE TÜrekvÊs SE                         25:27    11     64:10    11        89:37 
     11      530 Juhani Salmenkyla                    HSO  FIN HS Ok                          24:55    10     76:19    12       101:14 
     12      533 BerbÊcs Såndor                    45 THA Tatai HonvÊd AtlÊtikai Club         21:58     9     91:05    14       113:03 
     13      534 Lasse LundstrÜm                      HSO  FIN HS Ok                          28:08    14     98:34    15       126:42 
     13      535 Buda József                       45 BSC Balatonfßredi SC                    38:22    17     88:20    13       126:42 
     15      536 Pertti Mattila                       HSO  FIN HS Ok                          28:44    15    100:42    17       129:26 
     16      524 Józsa György                      47 DTC Diósgyőri Tájfutó Club              32:28    16     99:54    16       132:22 
 
             532 Christian Fiechter                   KAP SUI Kapreolo                        21:00     7      hiba                    
             541 Lénárd Miklós                     45 ETC Egri Testedző Club                                  55:23     9              
 
 
F60B  (14)                              
 
      1      558 Bånyai Attila                     41 ZTC Zalaegerszegi Tåjfutó Club          25:11     3     41:47     1        66:58 
      2      556 Igor Rohac                           VKE SVK VKE Kosice                      22:33     1     45:14     3        67:47 
      3      551 PerÊnyi Jånos                     42 GYO GyÜngyÜsi Tåjutó Klub               24:25     2     49:23     4        73:48 
      4      555 Eberhard HÜfer                    39  ASG GER ASG Teutoburge Wald            29:56     8     44:08     2        74:04 
      5      554 Vass Tibor                        40 VHS VeszprÊmi HonvÊd SE                 25:18     4     53:16     5        78:34 
      6      549 Kiss Endre dr.                    43 PVM PÊcsi VÜrÜs Meteor SK               25:58     5     53:51     6        79:49 
      7      547 Ribényi Imre                      42 KTK Kőbányai Tájfutó Klub               29:18     7     59:30     7        88:48 
      8      553 Schell Antal                      39 PSE Postås-Matåv SE                     26:42     6     63:43     9        90:25 
      9      545 IllÊs Vilmos                      40 SSC Siketek SC Budapest                 58:34    11     61:24     8       119:58 
     10      557 KÊsz Istvån                       40 THA Tatai HonvÊd AtlÊtikai Club         42:12    10     85:32    10       127:44 
 
             552 Petr Rejpal                       41 PRA CZE Praga Mix                        hiba            hiba                    
             550 Józsa Imre                        41 DTC Diósgyőri Tájfutó Club              37:43     9      n.i.                    
 
 
F65B  (9)                               
 
      1      571 Pentti Koponen                    38 ESS FIN Essu                            23:28     1     45:41     2        69:09 
      2      565 Pearson John                      38 PSE Postås-Matåv SE                     24:13     3     47:25     3        71:38 
      3      570 Pertti Virtanen                      LS_  FIN LS-37                          28:02     7     44:27     1        72:29 
      4      566 Josef Durcat                      38 PRA CZE Praga Mix                       25:14     4     47:45     4        72:59 
      5      567 Szebeli Istvån                    34 SSC Siketek SC Budapest                 26:27     6     47:47     5        74:14 
      6      563 Hódossy BÊla                      37 TSC Tungsram SC                         25:36     5     58:27     6        84:03 
      7      564 Nyögéri Imre                      36 KTK Kőbányai Tájfutó Klub               23:34     2     71:57     7        95:31 
 
             568 Kozma László                      36 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő      118:34     8      hiba                    
 
 
F70B  (2)                               
 
      1      573 Kiss BÊla                         30 JVS Jåszårokszållåsi Vasas SE           29:28     2     57:44     1        87:12 
      2      574 Ladislav Olhava                      ATU SVK ATU Kosice                      23:06     1     68:38     2        91:44 
 
 
N10C  (4)                               
 
      1      578 Rusvai Katalin                    93 JVS Jåszårokszållåsi Vasas SE           11:17     2     28:04     3        39:21 
      2      577 Faggyas Eszter                    94 VHS VeszprÊmi HonvÊd SE                 19:00     3     27:06     2        46:06 
      3      576 Angyal Dóra                       93 ARA Alba Regia AtlÊtikai Klub           10:20     1     36:17     4        46:37 
 
             579 Varsånyi Kinga                    94 VTC VeszprÊmi Tåjfutó Club               hiba           24:53     1              
 
 
N10D  (6)                               
 
      1      929 Goldmann Dóra                     93 SDS Salgótarjåni Dornyai SE             13:40     4     36:13     1        49:53 
      2      933 Faggyas RÊka                      96 VHS VeszprÊmi HonvÊd SE                  9:44     1     61:24     3        71:08 
      3      932 Hanyicska Zsaklin                 95 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz      19:40     6     57:20     2        77:00 
      4      936 Kovalcsik Anna                    93 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE           12:19     3     66:00     4        78:19 
      5      931 DÊnes Krisztina                   93 KAL Kalocsai SE                         11:54     2     73:37     5        85:31 
      6      937 Hajdú Dorisz                      94 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       17:17     5     80:19     6        97:36 
 
 
N12C  (14)                              
 
      1      587 Ivana Durcovå                        ATU SVK ATU Kosice                       8:42     3     20:15     2        28:57 
      2      591 Nagy Diåna                        92 BTK Bakonyi Tåjfutó Klub                 8:13     2     21:17     3        29:30 
      3      589 Tóth Krisztina                    93 VTC VeszprÊmi Tåjfutó Club               7:42     1     22:15     6        29:57 
      4      592 Oszkó Dóra                        92 MAC Margitszigeti AtlÊtikai Centru      10:33     6     19:45     1        30:18 
      5      583 Paskuj Rebeka                     93 SRS Szegedi Rådiós Tåjfutó Club         12:15     8     21:49     5        34:04 
      6      582 Balla Brigitta                    91 SDS Salgótarjåni Dornyai SE             12:28     9     24:29     7        36:57 
      7      580 Kovåcs Anett                      91 SDS Salgótarjåni Dornyai SE             10:15     4     27:33     9        37:48 
      8      585 Paskuj Såra                       91 SRS Szegedi Rådiós Tåjfutó Club         13:29    10     24:39     8        38:08 
      9      593 Katarina Gajdosovå                91 KYS SVK Klub OB Kysak                   12:14     7     28:47    11        41:01 
     10      586 BÊkÊsi Szilvia Fanni              91 SDS Salgótarjåni Dornyai SE             20:41    12     21:39     4        42:20 
     11      584 Szabó Fanni                          SDS Salgótarjåni Dornyai SE             20:29    11     28:11    10        48:40 
     12      590 Oláh Renáta                       91 KOD Kecskeméti Önkormányzati Dolg.      10:31     5     42:49    12        53:20 
 
 
 
N14B  (21)                              
 
      1      615 Zsigmond Vanda                    90 DTC Diósgyőri Tájfutó Club              10:43     2     37:51     1        48:34 
      2      609 Prill Dóra                        89 ARA Alba Regia AtlÊtikai Klub           11:28     7     39:03     2        50:31 
      3      603 DÊkåny Szilvia                    89 GYO GyÜngyÜsi Tåjutó Klub               16:26    16     39:59     3        56:25 
      4      604 Koós Brigitta                     91 SDS Salgótarjåni Dornyai SE             11:03     4     45:41     5        56:44 
      5      606 Varga Adél                        90 NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE            12:43     9     45:20     4        58:03 
      6      614 Rusvai Mónika                     89 JVS Jåszårokszållåsi Vasas SE           12:53    10     50:06     7        62:59 
      7      597 Ivana Korimovå                       ATU SVK ATU Kosice                      11:19     5     52:04     9        63:23 
      8      618 Tibay Ilona                       90 SPA Tabåni Spartacus SE                 13:06    12     52:04     9        65:10 
      9      598 Bertóti Regina                    90 DTC Diósgyőri Tájfutó Club              14:44    14     52:42    11        67:26 
     10      600 Simona Durcovå                       ATU SVK ATU Kosice                      19:02    18     49:12     6        68:14 
     11      596 Zsigmond Tímea                    90 SZV Szegedi Vasutas SE                  10:30     1     58:16    14        68:46 
     12      613 Acsådi Melinda                    90 HRF Szolnoki HonvÊd Sportegyesßlet      15:33    15     53:21    12        68:54 
     13      602 Fazekas Horvåti Krisztin             VTC VeszprÊmi Tåjfutó Club              17:08    17     51:58     8        69:06 
     14      608 Mihalkó Mónika                    90 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz      10:47     3     59:04    15        69:51 
     15      605 Szöllősi Kitti                       DTC Diósgyőri Tájfutó Club              13:05    11     57:50    13        70:55 
     16      612 Szabó Adrienn                     89 ETC Egri Testedző Club                  11:24     6     70:31    17        81:55 
     17      607 Sümegi Anna                          DTC Diósgyőri Tájfutó Club              20:11    19     62:10    16        82:21 
     18      599 Justán Szabina                    90 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz      14:32    13     76:02    18        90:34 
 
             140 Farkas Éva                           ESP Egri Spartacus SE                   11:52     8      n.i.                    
             601 Borostyån Dóra                    90 ESP Egri Spartacus SE                                  111:59    19              
 
 
N16B  (22)                              
 
      1      640 PÊley Dorottya                    89 PVS PÊcsi Vasutas SK                    16:15     1     50:25     1        66:40 
      2      628 Szemåk Zsuzsanna                  88 PVS PÊcsi Vasutas SK                    19:14     8     51:18     2        70:32 
      3      639 Miskó Tßnde                       88 BSC Balatonfßredi SC                    18:42     6     53:35     3        72:17 
      4      622 Máthé Fanni                       88 ETC Egri Testedző Club                  19:25    10     55:15     4        74:40 
      5      621 Koós Diåna                        88 SDS Salgótarjåni Dornyai SE             17:55     4     58:18     8        76:13 
      6      627 PerÊnyi Dóra Roberta              87 GYO GyÜngyÜsi Tåjutó Klub               21:08    13     55:17     5        76:25 
      7      626 Vizauer Gyöngyi                   87 ETC Egri Testedző Club                  19:37    11     58:11     7        77:48 
      8      629 Szajkó Zsuzsanna                  87 ETC Egri Testedző Club                  19:50    12     58:04     6        77:54 
      9      638 Kovács Kinga                      87 ETC Egri Testedző Club                  18:40     5     60:17     9        78:57 
     10      631 Szerencsi Dóra                    88 SZV Szegedi Vasutas SE                  17:04     3     62:59    11        80:03 
     11      634 Novåk Martina                     88 THA Tatai HonvÊd AtlÊtikai Club         19:06     7     68:18    15        87:24 
     12      624 Kaszås Orsolya                    88 BSC Balatonfßredi SC                    22:31    15     65:05    13        87:36 
     13      641 Sümegi Mária                      88 DTC Diósgyőri Tájfutó Club              19:14     8     69:14    16        88:28 
     14      642 Fenyvesi Laura                    88 KTK Kőbányai Tájfutó Klub               25:26    17     64:54    12        90:20 
     15      630 DÊkåny Andrea                     87 GYO GyÜngyÜsi Tåjutó Klub               23:45    16     66:41    14        90:26 
     16      625 Bedő Zsófia                       87 NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE            30:05    19     62:17    10        92:22 
     17      623 Nagy Viråg                        88 SZV Szegedi Vasutas SE                  16:43     2     77:03    18        93:46 
     18      636 Marcela Nåvesnåkovå                  ATU SVK ATU Kosice                      22:29    14     79:18    19       101:47 
     19      637 TÜrÜk Anna                        87 KOS HegyvidÊk-KFKI Optimista SK         26:31    18     75:25    17       101:56 
 
             633 Koczka Nikoletta                  88 SDS Salgótarjåni Dornyai SE             42:21    20      hiba                    
 
 
N16C  (7)                               
 
      1      650 Ali Bernadett                        ESP Egri Spartacus SE                   12:55     1     58:44     3        71:39 
      2      646 Kalina Judit                         ESP Egri Spartacus SE                   16:24     3     59:31     4        75:55 
      3      647 Kubacsek Éva                      87 JVS Jászárokszállási Vasas SE           26:18     4     57:40     2        83:58 
      4      648 Tóth Krisztina                    88 ESP Egri Spartacus SE                   14:15     2     70:58     7        85:13 
      5      649 Kaszab Eszter                     89 JVS Jåszårokszållåsi Vasas SE           33:07     6     53:36     1        86:43 
      6      940 Oszlánszki Judit                     DTC Diósgyőri Tájfutó Club              30:43     5     63:23     5        94:06 
 
             651 Kovalcsik Bernadett               89 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE            hiba           65:03     6              
 
 
N18B  (11)                              
 
      1      654 Zsigmond Száva                    85 DTC Diósgyőri Tájfutó Club              18:25     2     59:17     1        77:42 
      2      652 Szerencsi Ildikó                  85 SZV Szegedi Vasutas SE                  17:39     1     64:01     3        81:40 
      3      657 Veronika Våvrovå                  85 BBA SVK Kobra Bratislava                20:06     4     61:46     2        81:52 
      4      658 Daragó Zsófia                     86 ETC Egri Testedző Club                  20:05     3     72:25     4        92:30 
      5      664 Liskány Diána                     86 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz      22:58     5     72:57     5        95:55 
      6      659 Fellegi Ivett                     85 DTC Diósgyőri Tájfutó Club              23:26     6     72:57     5        96:23 
      7      662 Nyüsti Szilvia                    88 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz      26:31     8     79:01     7       105:32 
      8      656 Bertóti Diana                     86 DTC Diósgyőri Tájfutó Club              23:56     7     82:02     8       105:58 
      9      660 Liskány Krisztina                 88 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz      28:52     9     91:08    10       120:00 
     10      653 NÊmeth Mónika                     86 KOS HegyvidÊk-KFKI Optimista SK         36:10    10    108:57    11       145:07 
 
             655 Herczku Tímea                     85 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                hiba           84:56     9              
 
 
N20A  (10)                              
 
      1      674 Katarina Labasovå                    ATU SVK ATU Kosice                      21:25     1     45:45     1        67:10 
      2      670 Hana Bajtosovå                    84 RBA SVK Rapid Bratislava                23:35     2     47:34     2        71:09 
      3      665 Valler Krisztina                  83 MEA Miskolci Egyetemi AtlÊtikai Ês      27:05     4     55:38     3        82:43 
      4      673 Csikós Nóra                       83 JVS Jåszårokszållåsi Vasas SE           24:19     3     61:50     4        86:09 
      5      669 Kinga Ziolko                      84 WKS POL WKS Wawel Krakow                29:29     5     62:24     5        91:53 
      6      671 Balogh Katalin                    83 JVS Jåszårokszållåsi Vasas SE           29:35     6     70:39     8       100:14 
      7      667 Monika Fietko                     84 WKS POL WKS Wawel Krakow                33:39     7     67:18     6       100:57 
      8      672 Koródi Marianna                   84 HRF Szolnoki HonvÊd Sportegyesßlet      37:33     9     68:29     7       106:02 
      9      668 Borza Ágnes                       84 ZTC Zalaegerszegi Tåjfutó Club          43:25    10     77:25     9       120:50 
 
             666 Csikós Éva                        83 JVS Jászárokszállási Vasas SE           34:28     8      n.i.                    
 
 
N21A  (21)                              
 
      1      676 Rakayova Martina                  76 MEA Miskolci Egyetemi AtlÊtikai Ês      26:42     1     57:52     1        84:34 
      2      690 Simon Ágnes                       74 ETC Egri Testedző Club                  28:25     4     63:56     2        92:21 
      3      683 Wengrin Ágnes                     69 VHS VeszprÊmi HonvÊd SE                 30:03     8     65:53     3        95:56 
      4      680 Farkas Zsuzsanna                  81 DTC Diósgyőri Tájfutó Club              27:49     2     68:52     4        96:41 
      5      692 Fßzy Anna                         76 OSC Orvosegyetem SC                     28:55     5     71:52     6       100:47 
      6      677 Pogány Borcsi                     78 KTK Kőbányai Tájfutó Klub               31:21    10     70:15     5       101:36 
      7      689 Kelemen Bernadett                 84 PVS PÊcsi Vasutas SK                    37:15    16     72:49     7       110:04 
      8      695 Federics Éva                      72 THA Tatai Honvéd Atlétikai Club         38:44    17     78:07     8       116:51 
      9      679 Farkas Gabriella                  79 MEA Miskolci Egyetemi AtlÊtikai Ês      33:29    13     85:52    10       119:21 
 
             684 Gårdonyi RÊka                     75 OSC Orvosegyetem SC                      hiba            hiba                    
             685 Bokros Andrea dr.                 69 MEA Miskolci Egyetemi AtlÊtikai Ês      29:44     7      n.i.                    
             682 Rostås Anikó                      75 MEA Miskolci Egyetemi AtlÊtikai Ês      33:58    14      n.i.                    
             678 Marosffy Orsolya                  72 OSC Orvosegyetem SC                     31:47    11      n.i.                    
             681 Lovasi Katalin                    71 PVM PÊcsi VÜrÜs Meteor SK               32:47    12      n.i.                    
             687 Császár Éva                       78 ZTC Zalaegerszegi Tájfutó Club          29:10     6      n.i.                    
             697 Sárecz Éva                        78 ZTC Zalaegerszegi Tájfutó Club          30:29     9      n.i.                    
             688 Makrai Éva                        80 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz      28:19     3      n.i.                    
             686 Katarina Johansen                    ATU SVK ATU Kosice                                      81:14     9              
             694 Jenővári Gabriella                57 HSE Hegyisport Szentendre SE            35:09    15      n.i.                    
 
 
N21B  (41)                              
 
      1      730 Gyalog Zsuzsa                     78 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz      28:52     3     54:24     1        83:16 
      2      731 Bíró Fruzsina                     74 BEA Budapesti Egyetemi AtlÊtikai C      29:01     4     56:03     3        85:04 
      3      720 Pattantyús-Ábrahåm Margi          81 MOM HegyvidÊk-MOM Tåjfutó Klub          27:19     1     57:50     5        85:09 
      4      702 Mezei Anikó                       77 JVS Jåszårokszållåsi Vasas SE           30:55     9     54:31     2        85:26 
      5      704 Józsa Dorottya                    77 MOM HegyvidÊk-MOM Tåjfutó Klub          29:36     6     57:57     6        87:33 
      6      723 Lengyel Andrea                    76 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       29:59     7     59:36     9        89:35 
      7      728 Kerekes Andrea                    78 BSC Balatonfßredi SC                    31:50    13     58:20     7        90:10 
      8      717 Boros Anna                        70 SDS Salgótarjåni Dornyai SE             31:04    10     60:06    11        91:10 
      9      726 Józsa Borbåla                     81 MOM HegyvidÊk-MOM Tåjfutó Klub          31:16    11     60:01    10        91:17 
     10      715 Bihari Ildikó                     78 MEA Miskolci Egyetemi AtlÊtikai Ês      28:18     2     63:33    13        91:51 
     11      706 Friedrich Orsolya                 80 BEA Budapesti Egyetemi AtlÊtikai C      34:28    19     58:35     8        93:03 
     12      699 CserjÊs Andrea dr.                70 HRF Szolnoki HonvÊd Sportegyesßlet      32:14    14     61:20    12        93:34 
     13      729 Rácz Alida                        72 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       38:40    29     56:16     4        94:56 
     14      712 Riczel Zsuzsanna                  70 PSE Postås-Matåv SE                     30:24     8     65:31    16        95:55 
     15      705 Rácz Mónika                       71 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       31:29    12     64:41    15        96:10 
     16      721 Molnár Orsolya                    78 DNS Debreceni Nagyerdő SK               33:03    17     65:48    18        98:51 
     17      736 Pristyák Erika                    72 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz      32:21    16     67:01    20        99:22 
     18      710 Zelena Dóra                       70 MEA Miskolci Egyetemi AtlÊtikai Ês      34:45    21     65:49    19       100:34 
     19      709 Petró Annamåria                   82 JVS Jåszårokszållåsi Vasas SE           37:03    27     65:45    17       102:48 
     20      722 Zámbó Katalin                     76 DTC Diósgyőri Tájfutó Club              39:10    30     64:13    14       103:23 
     21      738 Jakubecz Andrea                   67 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE           36:34    26     69:34    23       106:08 
     22      737 Lada Nikolett                     79 BEA Budapesti Egyetemi AtlÊtikai C      34:26    18     72:07    26       106:33 
     23      725 Pelhős Livia                      77 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       35:07    22     71:33    24       106:40 
     24      700 Kisdéri Zita                      72 DTC Diósgyőri Tájfutó Club              36:08    25     71:39    25       107:47 
     25      724 Debnár Zsuzsanna                  72 DTC Diósgyőri Tájfutó Club              39:13    31     68:47    22       108:00 
     26      713 Magyar Ágnes                      76 DTC Diósgyőri Tájfutó Club              35:50    24     74:48    28       110:38 
     27      733 NÊmeth Helga                      76 KAL Kalocsai SE                         38:24    28     72:59    27       111:23 
     28      719 Juhåsz Diana                      82 JVS Jåszårokszållåsi Vasas SE           47:22    34     67:45    21       115:07 
     29      701 Gåbor Ágnes                       76 CBD CeglÊdi Bem Vasutas                 32:17    15     83:46    30       116:03 
     30      735 Tóth Eszter                       67 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       35:17    23     81:18    29       116:35 
     31      703 Eva Tloustovå                     69 PRA CZE Praga Mix                       43:59    32     87:52    31       131:51 
     32      734 Rákos Piroska                     77 DNS Debreceni Nagyerdő SK               48:09    36     95:14    33       143:23 
     33      727 Torgyik Tímea                     82 KAL Kalocsai SE                         49:57    37     96:17    34       146:14 
     34      707 Szathmåri Nóra                    70 DEA Debreceni Egyetemi AC               54:39    38     94:48    32       149:27 
     35      714 DÊnes Ildikó                      69 KAL Kalocsai SE                         46:42    33    104:01    35       150:43 
     36      698 Gål Diana                         82 KAL Kalocsai SE                         47:41    35    117:43    36       165:24 
 
             732 Tokaji Mónika                     77 HRF Szolnoki HonvÊd Sportegyesßlet      29:25     5      hiba                    
             716 Szabó Orsolya                        KAL Kalocsai SE                         34:38    20      hiba                    
             718 Balogh Szilvia Odett              75 KAL Kalocsai SE                         65:55    40      hiba                    
             711 Bakay Ágnes                       69 ESP Egri Spartacus SE                   60:36    39      n.i.                    
 
 
N21BR  (21)                             
 
      1      759 Balåzs Ildikó                     75 CBD CeglÊdi Bem Vasutas                 19:35     4     51:48     4        71:23 
      2      745 Hajagos Istvánné                  68 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       18:20     2     53:36     7        71:56 
      3      746 Tóth Bettina                      82 KTK Kőbányai Tájfutó Klub               21:04     8     51:01     3        72:05 
      4      742 Horvåth RÊka                      70 VTC VeszprÊmi Tåjfutó Club              19:01     3     53:15     5        72:16 
      5      758 Balog Edit Judit                  66 KSE Karcagi SE                          29:18    14     48:12     2        77:30 
      6      752 KoósnÊ Nagy Judit                 67 SDS Salgótarjåni Dornyai SE             18:11     1     60:06    10        78:17 
      7      750 Pegån Bernadett                   70 VTC VeszprÊmi Tåjfutó Club              21:13     9     57:20     9        78:33 
      8      753 KerÊnyi Kinga                     83 HSE Hegyisport Szentendre SE            22:59    11     57:18     8        80:17 
      9      749 Csuka Dolli                       75 CBD CeglÊdi Bem Vasutas                 20:52     7     60:22    11        81:14 
     10      751 Justán Bánszki Zsuzsa             65 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz      30:11    15     53:21     6        83:32 
     11      754 Csuka Bettina                     76 CBD CeglÊdi Bem Vasutas                 24:37    13     67:54    12        92:31 
     12      744 Orosz Katalin                     74 ZTC Zalaegerszegi Tåjfutó Club          23:43    12     69:17    13        93:00 
     13      757 Harsånyi Rita                     77 ZTC Zalaegerszegi Tåjfutó Club          21:41    10     71:30    14        93:11 
     14      743 Ruzica Persic                     72 OKS SCG OK Strazilovo                   20:12     6     74:45    15        94:57 
     15      756 Lux Andrea                           TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       67:41    17    131:31    16       199:12 
 
             748 Knódel Éva                        62 KOD Kecskeméti Önkormányzati Dolg.      33:33    16      hiba                    
             763 Nagy Zsuzsanna                    74 ZTC Zalaegerszegi Tåjfutó Club          19:37     5      n.i.                    
             760 Krasznai Orsi                        OSC Orvosegyetem SC                      hiba            n.i.                    
             762 Lovasi Katalin                       PVM PÊcsi VÜrÜs Meteor SK                               41:57     1              
 
 
N21C  (17)                              
 
      1      769 Péntek Márta                      83 KTK Kőbányai Tájfutó Klub               26:17     1     45:49     1        72:06 
      2      779 Csordås Erika                     73 FMT FŐMTERV SK                          28:27     2     51:34     3        80:01 
      3      777 Molnår Edit                       79 FLF FehÊrlófia SE                       29:51     3     52:31     5        82:22 
      4      765 Tóth KårolynÊ                     67 VTC VeszprÊmi Tåjfutó Club              39:02     8     48:28     2        87:30 
      5      770 Mitterer Andrea                   54 BEA Budapesti Egyetemi AtlÊtikai C      34:13     6     55:45     6        89:58 
      6      768 KovåcsnÊ Bajnóczi Rita               FMT FŐMTERV SK                          33:51     5     58:07     9        91:58 
      7      764 Farkas Éva                        68 SDS Salgótarjáni Dornyai SE             40:35    10     58:37    10        99:12 
      8      774 NagynÊ Bódis Borbåla              72 JVS Jåszårokszållåsi Vasas SE           49:20    13     52:16     4       101:36 
      9      778 Pócsik Erika                      69 SDS Salgótarjåni Dornyai SE             49:35    14     56:37     7       106:12 
      9      766 Bålis Eszter Magdolna             66 PVM PÊcsi VÜrÜs Meteor SK               48:37    12     57:35     8       106:12 
     11      775 TÜrÜk Orsolya                     81 KAL Kalocsai SE                         50:50    15     66:17    12       117:07 
     12      780 Fazekas-Ruck Andrea                  NOK Nokia SE                            40:32     9     78:16    13       118:48 
 
             773 Horvåth Tímea                        ZTC Zalaegerszegi Tåjfutó Club          42:48    11      hiba                    
             776 Ódor Viktória                     72 FMT FŐMTERV SK                          30:22     4      n.i.                    
             772 Hódsågi Ágnes                     77 BEA Budapesti Egyetemi AtlÊtikai C                      59:32    11              
             784 Bognår Ildikó                     62 HSE Hegyisport Szentendre SE            35:48     7      n.i.                    
 
 
N35A  (9)                               
 
      1      794 TÜmÜrdi Ágnes                     63 HSE Hegyisport Szentendre SE            26:00     5     53:49     1        79:49 
      2      785 RusvainÊ Barócsi Katalin          65 JVS Jåszårokszållåsi Vasas SE           26:10     8     54:15     2        80:25 
      3      791 KaszåsnÊ Boa Ágnes                64 BTK Bakonyi Tåjfutó Klub                27:17     9     55:16     3        82:33 
      4      786 Radics Anna                       65 THA Tatai HonvÊd AtlÊtikai Club         24:39     2     63:24     4        88:03 
      5      789 Dalmadi Andrea                    67 HRF Szolnoki HonvÊd Sportegyesßlet      25:57     4     69:22     5        95:19 
      6      787 Várady Szilvia                    64 DTC Diósgyőri Tájfutó Club              26:09     7     69:57     6        96:06 
      7      792 Halászné L.Ibolya                 63 ETC Egri Testedző Club                  24:06     1     75:32     7        99:38 
      8      788 SzŹcs Judit                       65 ESP Egri Spartacus SE                   26:03     6     78:53     8       104:56 
 
             795 Kiss Teodóra                      68 ETC Egri Testedző Club                  25:13     3      hiba                    
 
 
 
N40B  (9)                               
 
      1      798 Marczis Márta                     61 ETC Egri Testedző Club                  20:18     1     68:46     4        89:04 
      2      801 Maija Salmi                          HSO  FIN HS Ok                          24:13     2     66:26     2        90:39 
      3      799 Montovay Emília                   60 DTC Diósgyőri Tájfutó Club              27:32     4     66:04     1        93:36 
      4      797 Nemeshåzi LåszlónÊ                62 PSE Postås-Matåv SE                     26:27     3     71:57     5        98:24 
      5      802 Helena Athanazovå                    ATU SVK ATU Kosice                      31:36     6     67:31     3        99:07 
      6      796 Liskányné J. Anikó                61 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz      29:34     5     96:59     6       126:33 
      7      803 Szalai Éva                           GYO Gyöngyösi Tájutó Klub               35:11     7    122:46     7       157:57 
 
             800 Lajtai SåndornÊ                   60 PVM PÊcsi VÜrÜs Meteor SK               40:20     8      hiba                    
 
 
N45B  (12)                              
 
      1      811 Horváth Magda                     52 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő       13:57     1     48:40     1        62:37 
      2      808 Beata Våvrovå                     56 BBA SVK Kobra Bratislava                16:15     3     51:07     2        67:22 
      3      807 Kozák Éva                         58 ESP Egri Spartacus SE                   16:11     2     54:20     4        70:31 
      4      810 Mező Éva                          56 PVM Pécsi Vörös Meteor SK               18:27     7     53:33     3        72:00 
      5      805 LÊvainÊ Kovåcs Róza               57 KSE Karcagi SE                          16:45     4     59:29     5        76:14 
      6      806 Seråk Katalin                     57 ARA Alba Regia AtlÊtikai Klub           18:19     6     74:09     6        92:28 
      7      816 Hideg Istvánné                       HTC Hódmezővásárhelyi Tájf. Klub        23:17     9     79:18     7       102:35 
      8      809 Jana Ruzicka                      58 PRA CZE Praga Mix                       21:03     8     85:24     8       106:27 
      9      815 Bokodi Blanka                     55 MSE Megalódusz SE                       49:05    11     91:08     9       140:13 
 
             812 Angela Malarova                      VKE SVK VKE Kosice                      25:11    10      hiba                    
             813 Jenei Margit                      54 BOF Budai Ősforrås SC                   17:22     5                              
 
 
N50B  (9)                               
 
      1      821 Korik Vera                        44 PSE Postås-Matåv SE                     14:20     1     46:49     3        61:09 
      2      820 Hana Stehnovå                     51 PRA CZE Praga Mix                       20:55     6     41:11     1        62:06 
      3      826 Eva Hamackovå                     51 PRA CZE Praga Mix                       17:00     2     50:02     4        67:02 
      4      824 Dagmar Wolkerovå                  52 PRA CZE Praga Mix                       21:48     8     46:22     2        68:10 
      5      823 Kaija Turku                       51 HSO  FIN HS Ok                          18:08     4     53:03     6        71:11 
      6      819 Bíró Aletta                       47 BEA Budapesti Egyetemi AtlÊtikai C      21:03     7     52:52     5        73:55 
      7      822 Jitka Nedvidkovå                  51 PRA CZE Praga Mix                       20:05     5     57:15     7        77:20 
      8      825 Benga AndråsnÊ                    52 SSC Siketek SC Budapest                 17:49     3     73:38     8        91:27 
      9      818 Rónai Katalin                     51 PRA CZE Praga Mix                       22:15     9     87:03     9       109:18 
 
 
N55B  (3)                               
 
      1      831 Grant Julianna                    48 PSE Postås-Matåv SE                     13:01     1     35:17     1        48:18 
      2      830 Milada Zmekova                    44 PRA CZE Praga Mix                       23:49     3     40:06     2        63:55 
      3      829 Gombkötő Zsuzsanna                47 VTC Veszprémi Tájfutó Club              17:45     2     48:40     3        66:25 
 
 
N60B  (4)                               
 
      1      834 Simon krisztina                      COM ROM Compass Kolozsvår               15:14     1     45:08     1        60:22 
      2      837 Schell AntalnÊ                    42 PSE Postås-Matåv SE                     23:46     2     47:33     3        71:19 
      3      835 Pearson Hilary                    39 PSE Postås-Matåv SE                     27:41     3     45:42     2        73:23 
      4      833 Móczår AlbertnÊ                   40 BSC Balatonfßredi SC                    41:22     4     91:46     4       133:08 
 
 
N70B  (1)                               
 
      1      938 Pirkko Salmenkyla                    HSO  FIN HS Ok                          23:11     1     52:05     1        75:16 
 
NYT  (46)                               
 
      1      839 Karåcsony PÊter                   67 HBS HonvÊd Bottyån Sportegyesßlet       22:41     9     73:30     4        96:11 
      2      880 Szigethy Ágnes                       EK Egyesßleten kívßli                   22:12     6     79:28     6       101:40 
      3      861 Csőkör Zoltán                        THA Tatai Honvéd Atlétikai Club         20:50     4     81:58     7       102:48 
      4      872 Morandini Kristóf                 84 SPA Tabåni Spartacus SE                 19:36     3     83:20     9       102:56 
      5      851 Kósa PÊter                        72 DNY Debreceni Nyulak                    22:24     8     86:52    12       109:16 
      6      855 Stanislav Gajdos                  86 KYS SVK Klub OB Kysak                   25:10    11     86:07    11       111:17 
      7      853 Csőkör György Dr.                 54 THA Tatai Honvéd Atlétikai Club         29:24    21     82:58     8       112:22 
      8      842 Szabó Istvån                      72 DNY Debreceni Nyulak                    26:42    14     85:51    10       112:33 
      9      864 Kővári Péter                         ZTC Zalaegerszegi Tájfutó Club          21:02     5     92:17    13       113:19 
     10      856 Rebák Sándor László               58 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz      27:44    17     98:12    14       125:56 
     11      865 Ács Zsuzsanna                     70 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE           28:35    19    105:44    15       134:19 
     12      859 KakukPÊter                        73 DNY Debreceni Nyulak                    28:19    18    107:59    16       136:18 
     13      850 Boris Durco                          ATU SVK ATU Kosice                      30:42    23    111:07    17       141:49 
     14      854 Magyar Mónika                        CBD CeglÊdi Bem Vasutas                 30:23    22    112:14    18       142:37 
     15      840 Wang Ca                           80 OKS SCG OK Strazilovo                   41:47    30    124:55    19       166:42 
     16      844 Bettembuk PÊter                   70 DNY Debreceni Nyulak                    27:43    16    154:33    20       182:16 
     17      869 Repka Dåvid                          ESP Egri Spartacus SE                   25:00    10    178:13    22       203:13 
     18      881 Pusztai Tibor                        SSC Siketek SC Budapest                 32:07    24    174:17    21       206:24 
 
             843 Becz Rita                            KOS HegyvidÊk-KFKI Optimista SK         36:57    27      hiba                    
             857 Nemes RÊka                        63 ZSC ZÜld Sportok Clubja                 58:15    33      hiba                    
             860 Czirbesz Endre                       NRA Nyårsapåti                          32:26    25      hiba                    
             849 Kassa Tünde                       81 HST Hatvani Szabadidő és Triatlon       41:35    29      hiba                    
             847 Miroslaw Miedziak                 81 HST Hatvani Szabadidő és Triatlon       51:35    31      hiba                    
             838 Szabó Fruzsina                    74 DNY Debreceni Nyulak                    28:51    20      hiba                    
             870 Csontos Attila                       GYO GyÜngyÜsi Tåjutó Klub                hiba            hiba                    
             874 Tolvaj Mårta                         EK Egyesßleten kívßli                   36:35    26      hiba                    
             879 Szatmåri Zoltån                      EK Egyesßleten kívßli                   41:01    28      hiba                    
             878 Semetka Låszló                       EK Egyesßleten kívßli                    hiba            hiba                    
             906 Nagy Liliána                         DNS Debreceni Nagyerdő SK               27:35    15      hiba                    
             858 Csikós Miklós Ifj.                85 JVS Jåszårokszållåsi Vasas SE           18:45     2      n.i.                    
             852 MÊszårosnÊ Boros ValÊria             THA Tatai HonvÊd AtlÊtikai Club         54:46    32      hiba                    
             841 Kisháziné Zombory Erika           78 HTC Hódmezővásárhelyi Tájf. Klub        22:23     7      n.i.                    
             848 Kisházi Gábor                     73 HTC Hódmezővásárhelyi Tájf. Klub        25:16    12      n.i.                    
             882 Vizi Tamås                        59 DNY Debreceni Nyulak                     hiba            n.i.                    
             862 Serestey Áron                     72 ZTC Zalaegerszegi Tåjfutó Club                          56:21     1              
             863 Molnår Mónika                        SPA Tabåni Spartacus SE                  hiba            n.i.                    
             873 Gyurkó Fanni                         EK Egyesßleten kívßli                                    hiba                    
             868 Szabó Ilona                          EK Egyesßleten kívßli                   26:35    13      n.i.                    
             875 Marosån Dåvid                     75 BEA Budapesti Egyetemi AtlÊtikai C      17:24     1      n.i.                    
             876 Ács Gåbor                         71 ZTC Zalaegerszegi Tåjfutó Club                          60:49     2              
             877 Gyurkó László                        KTK Kőbányai Tájfutó Klub                                hiba                    
             871 Rabecz Etelka                        SDS Salgótarjåni Dornyai SE                              hiba                    
             867 Berecz Pål                           KOS HegyvidÊk-KFKI Optimista SK                         75:13     5              
             866 Szalkai Gåbor                        EK Egyesßleten kívßli                                   73:17     3              
 
 
NYK  (37)                               
 
      1      942 Tölgyesi Péter                    90 DTC Diósgyőri Tájfutó Club              15:33     5     31:28     1        47:01 
      2      904 Horvåth Henrik                    76 CBD CeglÊdi Bem Vasutas                 14:27     3     33:32     3        47:59 
      3      902 Råcz Roland                          FLF FehÊrlófia SE                       16:13     7     32:16     2        48:29 
      4      886 Miro Fritzky                         VKE SVK VKE Kosice                      15:49     6     34:15     4        50:04 
      5      897 Hanyicska Mihályné                70 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz      16:22     8     44:25     8        60:47 
      6      908 Tóth Józsefné                     51 HAV Havas Szabadidő Klub                17:17     9     44:22     7        61:39 
      7      915 Horvåth  Eszter                      NRA Nyårsapåti                          17:43    10     46:26     9        64:09 
      8      891 Anna Mazur                        76 WKS POL WKS Wawel Krakow                21:39    16     43:16     6        64:55 
      9      944 Pető Dániel                          EK Egyesületen kívüli                   19:12    12     50:05    11        69:17 
     10      883 Haraszti Krisztiån                86 FLF FehÊrlófia SE                       18:54    11     54:01    15        72:55 
     11      905 Radnóti Rezső                     41 HAV Havas Szabadidő Klub                22:13    17     51:40    14        73:53 
     12      913 Balog Judit                          BEA Budapesti Egyetemi AtlÊtikai C      24:39    22     51:07    13        75:46 
     13      895 Fekete Anikó                         PSE Postås-Matåv SE                     35:03    27     48:26    10        83:29 
     14      903 Virág István                         DNS Debreceni Nagyerdő SK               26:39    24     58:16    18        84:55 
     15      889 Balåzs Ferenc                     70 DNY Debreceni Nyulak                    27:53    25     57:59    17        85:52 
     16      900 Szabó Låszló                         FLF FehÊrlófia SE                       21:37    15     66:34    20        88:11 
     17      884 Szilågyi Rihård                   71 DNY Debreceni Nyulak                    26:30    23     67:55    21        94:25 
 
             893 Påmer Zoltån                      88 FLF FehÊrlófia SE                        hiba            hiba                    
             896 Greifenstein Mårk                 89 FLF FehÊrlófia SE                        hiba           50:54    12              
             885 Mßller Jånos                         PSE Postås-Matåv SE                      hiba           65:59    19              
             887 Főmterv                              FMT FŐMTERV SK                          22:51    18      n.i.                    
             890 Låzår OlivÊr                         ESP Egri Spartacus SE                   10:44     1      n.i.                    
             901 Kållai Balåzs                        OSC Orvosegyetem SC                      hiba            n.i.                    
             898 MårkusnÊ Råcz NoÊmi                  DIS Demokratikus Ifjúsågi SzÜvetsÊ      23:55    19                              
             909 Felfßldi V.                          GYO GyÜngyÜsi Tåjutó Klub               24:09    20      n.i.                    
             899 Kovåcs-SebestÊny Csilla           74 NOK Nokia SE                                            36:01     5              
             911 Fßleki J.                            GYO GyÜngyÜsi Tåjutó Klub               20:04    13      n.i.                    
             917 Oroszné Tóth Zsuzsa               78 HAV Havas Szabadidő Klub                15:15     4      n.i.                    
             907 Nagy Henrik                          EK Egyesßleten kívßli                   21:30    14      n.i.                    
             912 Kis József                           DNS Debreceni Nagyerdő SK               28:41    26      n.i.                    
             892 Szabó Tamås                          ESP Egri Spartacus SE                   14:08     2      n.i.                    
             914 Mag Veronika                         SDS Salgótarjåni Dornyai SE              hiba            n.i.                    
             943 Csonka Dorottya                      ARA Alba Regia AtlÊtikai Klub           24:34    21      n.i.                    
             945 F.Tóth Andrås                        DNY Debreceni Nyulak                                    56:13    16