<div dir="auto">Sziasztok!<div dir="auto"><br><div dir="auto">Köszönöm a jó hangulatú klubdélutánt, remélem ti is jól éreztétek magatokat!</div><div dir="auto"><br></div><div dir="auto">Az o-results felületen frissítettem az eredményeket, mármint beírtam az általam ismert, hiányzó neveket. Maradt néhány lyuk, aki magára ismer, az írja meg és nevesítem az eredményét.</div><div dir="auto">Itt ragadnám meg az alkalmat, hogy akik haladnak a korral és lecserélik a kőkorszaki dugókáikat, azok legyenek szívesek megírni a változást az mtfsz adatbáziskezelőknek is, ők pedig írják át, mert hát így mindenkinek könnyebb lesz az élete. Köszi!</div><div dir="auto">Verseny előtt összevetettem az adatbázist, 17 emberke van másik dugesszal benne... Nagyjából 100 emberből ez nem kevés.</div><div dir="auto"><br></div><div dir="auto">Jelenlegi eredmények:</div><div dir="auto"><a href="https://oresults.eu/events/3388/results?class=%C3%81lmos">https://oresults.eu/events/3388/results?class=%C3%81lmos</a></div><div dir="auto"><br></div><div dir="auto"><div dir="auto">Legközelebb egyétek meg légyszi az összes kekszet és almát, ne kelljen hazahoznom :-)</div><div dir="auto"><br></div></div><div dir="auto">Mindenkinek kellemes nyarat kívánok!</div><div dir="auto"><br></div><div dir="auto">Béke</div><div dir="auto">Oszi</div></div></div><br><div class="gmail_quote gmail_quote_container"><div dir="ltr" class="gmail_attr">Oszlovics Ádám <<a href="mailto:oszlovics.adam@gmail.com">oszlovics.adam@gmail.com</a>> ezt írta (időpont: 2026. jún. 16., K 17:32):<br></div><blockquote class="gmail_quote" style="margin:0 0 0 .8ex;border-left:1px #ccc solid;padding-left:1ex"><div dir="ltr"><div dir="auto">Sziasztok! <div dir="auto">Köszönöm az eddigi szándéknyilatkozatokat!</div><div dir="auto"><br></div><div dir="auto">A nevezésnél a legördülőkből tessék választani a pályákat, bár anélkül is tovább enged a nevezési folyamat :-)</div><div dir="auto">Láthatóvá tettem az extra mezőket, így láthatjátok, hogy kivel fogtok mérkőzni.</div><div dir="auto">Aki este 9ig nevez, annak saját térképe lesz.</div><div dir="auto"><br></div><div dir="auto">béke</div><div dir="auto">Oszi</div></div></div><br><div class="gmail_quote"><div dir="ltr" class="gmail_attr">Oszlovics Ádám <<a href="mailto:oszlovics.adam@gmail.com" target="_blank" rel="noreferrer">oszlovics.adam@gmail.com</a>> ezt írta (időpont: 2026. jún. 14., V 19:28):<br></div><blockquote class="gmail_quote" style="margin:0px 0px 0px 0.8ex;border-left:1px solid rgb(204,204,204);padding-left:1ex"><div dir="auto">Sziasztok!<div dir="auto"><br><div dir="auto">Ahogy nézem kicsit előre szaladt a lista, így szeretnélek emlékeztetni titeket, hogy a 20. előtt még lesz egy 19. futam is a szerdai cicaharc-sorozatban. 🙂</div><div dir="auto">VK a zuglói Móra suli öltözőstül, sportnapostul, terülj-terülj asztalkámostul!</div><div dir="auto">Sikerült eddig még nem használt útvonalválasztásokat találni, higgyétek el, 11 év után nem könnyű, remélem tetszeni fog.</div><div dir="auto"><br></div><div dir="auto">A MOM-os Kalandok mostani állomásán pedig még térképet se kell vinnetek, útközben minden kiderül. Irány az ismeretlen! 😃</div><div dir="auto"><br></div><div dir="auto">Nevezni itt tudtok:</div><div dir="auto"><a href="https://www.e-nevezes.hu/hu/esemeny/show/1413" rel="noreferrer noreferrer" target="_blank">https://www.e-nevezes.hu/hu/esemeny/show/1413</a></div><div dir="auto"><br></div><div dir="auto">Béke</div><div dir="auto">Oszi</div><div dir="auto"><br></div></div></div>
</blockquote></div>
</blockquote></div>