<div dir="ltr"><div>Sziasztok!</div><div>Talán ma van a kedvezményes nevezés a Osztrák-Cseh határon lévő versenynek.</div><div>Tavaly ott voltam és nagyon jó volt. Azért szeretek ha lehetőség nyílik helyi versenyen indulni a csapatommal, mert kevesen vannak, kevesekkel találkook és a pontokat egyedül-egyénileg kell kikapkodni.</div><div>Tavaly áfonyás, mohás, alacsony alpesi, nagy sziklás, fenyő erdőben volt. Most is ez ígérkezik.</div><div>Ha nincs programotok nézzétek meg, pályaadatok is már vannak.</div><div>Tavaly Zelei F. és Marczis I. voltak ott a rendezők között. Indulók között Riczel Zs és Prill L. is ott voltak.</div><div><br></div><div>Átnéztem a szobajöhető Magyaro. közeli versenyeket, és igen szerény volt a kínálat. </div><div>Szieberth P.</div>
</div>