<div dir="auto">Sziasztok!<div dir="auto">Holnap délután 15:30 és 19:00 óra között mindenkit várunk szeretettel egy kellemes tájfutásra a 16. Kerületbe, az Erzsébetligetbe, várhatóan egészen jó időnk lesz.</div><div dir="auto"><br></div><div dir="auto">Nevezés: <a href="https://www.e-nevezes.hu/hu/esemeny/show/1227">https://www.e-nevezes.hu/hu/esemeny/show/1227</a></div><div dir="auto"><br></div><div dir="auto">Üdvözlettel, a Rendezők!</div></div>