<div dir="ltr">Nem értem, a 21. században hogy nem lehet megoldani, hogy pl. egy országos váltóbajnokság hivatalos eredmény közlésénél a kategóriák eredményei miért nem logikus sorrendben következnek egymás után, hanem a kategóriák karaktersorozata által meghatározott gépies sorrendben.<div><br></div><div>Gondolom, a szövetség fizetett a szoftverért, ami ezt produkálja. Ezzel szemben én szívesen önként és ingyen elvállalom, hogyha a jövőben hasonló esetben megkérnek rá, pár perc alatt kézzel átpofozom az ilyen listázásokat a logikának megfelelő formára.</div><div><br></div><div>Üdv:</div><div>Kéri Gerzson</div></div>