[Tajfutas] 57.MECSEK Kupa 2016.04.23-24.

Dr. Kiss Endre Endre.Kiss at szigetvaritakarek.hu
2016. Ápr. 18., H, 17:30:14 CEST

>
>> Rendezői szempontból fáj az F/N 21 A " sovány" volta,de nem sajnáljuk a DVTK-tól azt a közel 100 fő F/N 21 futót, akik nem az idei MK-t választották. Őrölünk hogy 36 hazai klub mellett horvát,svájci,spanyol,szerb futók is neveztek Megjobban,hogy az idei lengyelországi Ifjúsági Európa Bajnokság válogató versenyének adunk helyszínt az F/N 16 s18-ás korcsoportban. A két nap egy Céllal,két különböző kivágaton lesz.Az első napi térkép idei tavaszi helyesbitésű melyen 12 éve nem volt országos verseny s 2/3-án helyi sem.
>> A szépszámú UP mezőny számára nem csak a két napos összetett verseny N18 leány győztese,hanem az F18-s győztes is ICEBUG cipővel gazdagodik. SŐT az F/N 16 s 18 kategóriákban összetett eredmény alapján mind a 2-2 korcsoport 2.s 3. helyezettje is tiszteletdíjban részesül a kerámia érmek mellett.