[Tajfutas] Magyarországi hosszú táv Bajnokság első két élversenyzőjének futását elemző bemutató program !!!

Vida Istvan vipisti at vipmail.hu
2012. Ápr. 3., K, 08:04:39 CEST

-- Eredeti üzenet --
Feladó: László Béla Bodó <blb945masodik at gmail.com>Címzett:

Elküldve: 2012. április 2. 15:57Tárgy : Magyarországi hosszú táv Bajnokság első két élversenyzőjének futását elemző bemutató program !!!

m                 Varadinum oldalon írok, és  olvasó TF, ismerősök,                   barátok, edzők, és sportvezetők és fiatal TF generáció !!

Szombaton 2012 március 31-én zajlott le a magyarországi hosszú távú Bajnoksága
Az érdekessége többek között az volt, hogy :
    -    Tömegrajt volt, amelynek előnye, hogy a beérkezés==>> egyből adja a sor rendet is.
      -     A pálya elején volt egy szakasz = terület (piros vonallal lehatárolva) amelyen keretén
 belül a pontokat úgy érinteted ahogyan csak akartad (szabad választás volt) és a pontok
  érintése után pedig kötelező pont érintés volt. (de ha jól tudom még volt valami ezen kivűl is)??
         A facebook-kon  már fent van az a program amelynek segítségével 2-vagy 3 módon
  lehet követni, együtt a két sportolót, akik az 1, és 2, helyen végeztek.
     Mire rájöttem:
     -   Az együtt ábrázolási bemutatási módra.
     -    Az első külön futása.
     -    És a második külön futása.
       -    A sportolókat jelölő színezést is lehet változtatni !!! (kék, piros, zöld,)
Aki megnézi figyelmesen mind a 3 változatot láthatja, hogy a nagy átmeneteknél milyen
nagy különbség van, és mennyire kihasználták az utak adta lehetőségeket.
          Mindenkinek jó szórakozást, és akibe elindított  az össze állítás valamilyen  elképzelést, gondolatot, vagy odaképzelte magát a futok helyebe "Ő " hogyan futott volna, hogy ne csináljon a két futó állttal elkövetett hibákat.!!! ( Érdekesség, és a te tudásodra vall    az ha ezeket  te feltudod fedezni, ne csak az edzők akik kiszokták elemezni a   megtett valódi pályákat. (legalább is, ezt igyekeztem nagy  versenyek után megtenni, vagy
az nap, <be kellett húzni a megtett utat a TF. sportolonak >  vagy az első edzésen ).
               Nem árt ha bizonyos részt többször is megnéztek  !!!!

feltették és megcsinálták 3D-ben is, de nálam hibát jelzett ez a lehetőség.

Mindenkit biztatok, hogy írjon egy pár sort ami neki tetszett, érdekesnek tartotta,  megfogta, tanult belőle, stb...stb.. és amit csak akartok mert ezzel mindenki tanulhat egy   kicsit, (kezdő, haladó, veterán, edző és TF pályákat szervező és kitűző egyaránt !!!

Tájfutói baráti üdvözlettel         Bodó László Monorierdőről.

Utóirat:
  1.   König Péter, és Závodszky Tamás figyelmébe ajánlóm a pályát, mivel egy hónap múlva
  A romániai hosszú távú bajnokságnak egyik szervező lebonyolítói lesztek. Nem árt ha
Didi Róska is végig nézi !!  (ötleteket sok helyről lehet meríteni ) !!! (Csak ötlet javaslat) !!!
  2. Pappert Attilának, és Rácz Gyurinak Hajek Ferinek,  nincsen a lakásán Internet, csak
  E-mail címük van, és Göcz Lajos meg csak néha -néha olvassa az oldalt. Aki teheti szóljon
nekik, vagy mutassa meg !! (előre is köszönöm) !!!
  3. Deák fiúk Csaba, Ati, valahogy apunak is mutassátok meg, ha bejön Nagyváradra !!!
    4, Aki teheti szóljon Tőkés Zoltánnak is =( Szakálnak,) mert ő mint kitűző biró és volt versenyző,
 biztosan lesz egy  pár hasznos gondolata, hozzászólása, és megköszönném ha le is írná a