[Tajfutas] Országos diákolimpia döntő

Kovacs Balazs Balazs.Kovacs at answare.hu
2017. Jún. 16., P, 16:35:03 CEST

Sziasztok!

Igen, a sprint pályák túlméretesek voltak, és a pályakitűző kommunikációs stílusa itt a listán olaj volt a tűzre.
De a pályák nehézsége egyébként megfelelő volt, térképek és nyomtatásuk kifejezetten jó, a versenyközpontok/célhelyek jól kialakítottak, a díjazás és díjátadás rendben. Eredmények megkérdőjelezése föl sem merült.

Tavaly egy véletlenül késve felvezetett pont miatt a helyezések megállapításán is gondolkodnia kellett a rendezőségnek, mégis joggal emlékszünk rá magas színvonalon megrendezett versenyként. Korábbi években visszetérően előfordult, hogy technikailag túl nehézre sikerült pályák miatt a mezőny egy része egyszerűen nem tudott végigmenni. Most ilyen hibák nem voltak. Érdemes elolvasni a honlapon az ellenőrzőbírói jelentést, kiegyensúlyozott értékelést tartalmaz.

Fenntartom, hogy összenézve több év rendezését, ez most „rendben” lement. Vegyük figyelembe, hogy szervezésben az év egyik legnehezebb versenyéről van szó.

üdv,
Kovács Balázs

From: tajfutas-bounces at lazarus.elte.hu [mailto:tajfutas-bounces at lazarus.elte.hu] On Behalf Of Mézes Tibor Sólyom
Sent: Friday, June 16, 2017 12:46 PM
To: LISTA <tajfutas at lazarus.elte.hu>
Subject: [Tajfutas] Országos diákolimpia döntő

Sziasztok!

Olvasom az MTFSZ júniusi jegyzőkönyvét.

"Végül Kovács Balázs értékelte a megyei és az országos diákolimpiákat: minden megyében rendeztek megyei döntőt; az országos döntő idén is népes rendezvény volt, 460 egyéni induló és 66 váltó rajtolt, a kísérőversennyel együtt több, mint 900 résztvevő volt, rendben lezajlott."

Olvasom a levelező listára küldött és hallgattam a helyszínen elmondott bírálatokat.

A kettő között éles ellentétet vélek felfedezni.