[Tajfutas] Postás kupa 2015

Zentai József jozsef.zentai at gmail.com
2015. Ápr. 22., Sze, 08:28:23 CEST

Írott sajtóanyagban már le is nyomta,
Más sajtóban régiós színtéren lehet  ettől "képesebb" anyagok is megjelentek az idei Postás kupáról
Itt is van egy!

Mellette az írott sajtóban olyan háromnegyedoldalnyi terjedelemben(nem kicsi), három nagyobb fotó közlése mellett jelent meg a Postás kupa eseménytudósítása.

Idecsatlakoztatva  szeretném a figyelmébe ajánlani mindenkinek, de nem utolsósorban a Média és Marketing bizottságnak, a hétvégén Szurdokpüspöki versenyközponttal lebonyolított
Mátra trail  terepfutás facebook oldalára feltett  MTV 1 helyszíni bejelentkező adását.
A híreke(reklám) szerint ez volt az első bejelentkezés egy magyaroroszági terepfutóversennyről!

A riporternek egy jobb környezet miatt alig néhány száz métert kellett volna csak gyalogolnia (szintkülönbség 5 méter)-a borospincesorhoz-ahol esetleg egy mutatósabb környezeti háttrében z akár a mellette elfutó 126 versenyző is a képre kerülhetett volna.

Persze nem a Stramszky szöveg, az csupán mese-mese mátka, dicshimnusz volt rendezvényről, hanem a médiás köztévés megjelenés volt a lényeg.(talán majd 4 percig)
Mellesleg a bükkiek által lebonyolított futórendezvény 4500-12000 Ft-os nevezési díjat kóstált,(és akkor még hol van a Vivicittá 10-20 ezres nevezési díja) miközben az állomásokon tele tunningolt táplálék kiegszítőkkel nyomaták a futókat. A lényeg szerintem itt nem a sport, hanem az előbbi termékek reklámázása volt cél. Hát, ilyen is van!
Előtte egy héttel 2800 mozogni túrázni- vagy futni vágyó személy töltötte el a hét végéjét a Mátrában itt meg volt 300 futó a két távon.
Egyébként a teljesíménytúrám futni is lehetett s mindezt 1000-2000 Ft nev díjjal együtt az ellenőrző pontokon meg egészségesebb természetesebb alapanyagú ételek üdítőitalok és gyümölcsök várták az odaérkezőket.

Subject: Re: [Tajfutas] Postás kupa 2015

Remélem a Hungi lenyomja a dobogó tetejéről.

2015.04.21. 18:26 keltezéssel, Horváth György írta:

Kedves Sporttársak!

Kezdjük kipihenni a versenyrendezés fáradalmait, de már a jövő évi versenyre is készülünk. A helyszínt nem írhatjuk le, mert a végleges engedélyek még nincsenek a birtokunkban, de annyit elmondhatunk, hogy egy technikás középhegységi terepen lesz.

Reméljük mindenki kellemes emlékekkel távozott a versenyről, köszönjük a részvételt.

A Postás kupa rendezői nevében: Shell Antal, Sőtér János, Horváth György

ui: A csatolt képet Spiegel Jani készítette a tegnapi Petőfi Népe címlapjáról.