Zalaegerszegi Tájfutó Club (fehérfecó) zala.ztc at zalaszam.hu
2012. Júl. 10., K, 22:31:10 CEST

ÓÓÓÓÓÓÓÓjjjjajjjjj

..... van ilyen “versenyző” a szeniorok között is!!
A tavalyi Veszprém megyei rövidtávún nem a dugókát lökte ki, hanem az egész versenyzőt (egy másik, sokkal idősebb versenyzőt) lökte arrébb, nagy üvöltés közepette!

Bár ez az illetőre jellemző, így a meglepetés nem volt nagy!

üdv
fehér fecó

From: Nagy Lajos
Sent: Tuesday, July 10, 2012 10:11 PM
To: "Gombkötő Péter" ; tajfutas at lazarus.elte.hu
Subject: Re: [Tajfutas] Szparis suhancok

ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!Ez nem ujdonság.nekem az Váltó OB-n az egyik pontnál egy ifjonc (fogalmam sincs hogy ki volt),amikor félig be volt dugva  adugóka,szabályosan ki lökte.Persze hogy utána szóltam.
Sajnos Egyre többen vannak akik nem ismerik a sportszerüséget.

Sziasztok!

A Balaton Kupa első napján magam is megtapasztaltam azt, amit eddig csak másoktól hallottam. Márpedig azt, hogy egy szparis ifjonc a célban, miközben én már dugtam a céldobozban, ki akarta rántani a kezemet, hogy ő előbb dughasson. Ez neki persze nem sikerült, sőt egy jó nagy pofont is kilátásba helyeztem,ha ezt még egyszer megpróbálja. Büntiből persze jó sokáig dugtam. Nevet csak azért nem írok, mert nem tudom, hogy a másokkal előfordult hasonló esetnél ki volt az elkövető.

Kérem a szparis ifjoncok edzőit, hogy az alapvető sportszerűségi szabályok betartására hívják fel versenyzőik figyelmét. A versenyt nem a céldoboznál kell megnyerni, hanem kinn a terepen, a pályán.