A tanszék címe és telefonszámai:


1117 Budapest, Pázmány Péter sétány 1/A
Postacím: 1518 Budapest, Pf. 32.

lagym0.gif - -415248,0 K
egy térkép a lágymányosi Campusról, 2006 (PDF)
A tanszék közvetlen telefonszáma: 3722975
Fax: 3722951
A Lágymányosi épület központi száma (mellékek kapcsolhatók): 3722500
A tanszéki munkatársak telefonmelléke, e-mail címe,szobaszáma és fogadó órája
(a dõlt betûs mellékeken hangposta szolgáltatás is működik)
Név mellék e-mail cím szobaszám fogadó óra*
2017/2018. I. félév
Titkárság
Horváth Ildikó
6745 terktud@map.elte.hu 7.83 -
Titkárság (fax) 6702 -- 7.83 -
Albert Gáspár 6740 albert@ludens.elte.hu 7.58 K 12–14
Becker László 6722 becker@map.elte.hu 7.79 -
Buga László - buga@map.elte.hu 7.76 -
Elek István 6726 elek@map.elte.hu 7.82 H 10:30–12:00
Faragó Imre 6715 imor@map.elte.hu 7.54 Sz 10-11, Cs 9–10
Gede Mátyás 6740 saman@map.elte.hu 7.58 H 13-15
Gercsák Gábor 6701 gercsak@map.elte.hu 7.80 Cs 11–13
Györffy János
6718 terkep1@ludens.elte.hu 7.75 -
Irás Krisztina 6703 iras@map.elte.hu 7.84 P 10-12
Jesús Reyes Nuñez
6721 jesus@map.elte.hu 7.78 Sz 12:30–14:00
Kiss Tünde 6719 kisstunde@map.elte.hu 7.73 -
Klinghammer István 6701 klinghammer@caesar.elte.hu 7.80 -
Kovács Béla 6724 climbela@map.elte.hu 7.81 P 10:00–11:30
Márton Mátyás
6720 terkepmuhely@t-online.hu
7.77 -
Mészáros János 6740 messer@map.elte.hu 7.58 -
Nemes Zoltán 6715 nemes@map.elte.hu 7.54 -
Szekerka József 6715 szeki@map.elte.hu 7.54 H 10-12
Török Zsolt Győző 6717 zoltorok@map.elte.hu 7.74 Sz 15:30–17:00
Ungvári Zsuzsanna 6720 ungvarizs@map.elte.hu 7.77 K 9-11
Zentai László
6723 lzentai@caesar.elte.hu 7.83 K 17-18:30
Fotólabor -- -- 7.42
Nyomda elõkészítő -- -- -1.106
Nyomda 6790 -- -1.107
A fogadó órák alapvető célja, hogy a hallgatók az itt feltüntetett időpontokban mindenképpen beszélhessenek az oktatókkal.

A tanszék oktatóinak órarendje 2017/18 őszi félévében


Vissza a Térképtudományi és Geoinformatikai Tanszék kezdőlapjára!