terkep.elte.hu – az intézet új honlapja

Az intézet címe és telefonszámai:

1117 Budapest, Pázmány Péter sétány 1/A
Postacím: 1518 Budapest, Pf. 32.

Az intézet közvetlen telefonszáma: 3722975
Fax: 3722951
A Lágymányosi épület központi száma (mellékek kapcsolhatók): 3722500
Az intézeti munkatársak telefonmelléke, e-mail címe,szobaszáma és fogadó órája
Név mellék e-mail cím szobaszám fogadó óra Teams
Intézeti titkárság
Veres Kinga
6745 kinga@map.elte.hu
terktud@ludens.elte.hu
7.83 -  
Titkárság (fax) 6702 -- 7.83 -  
Albert Gáspár 6740 albert@ludens.elte.hu 7.58 H 11-13 ELTE
Becker László 6789 becker@map.elte.hu 7.70 -  
Buga László 6719 buga@map.elte.hu 7.72 -  
Elek István 6726 elek@map.elte.hu 7.82 - IK
Faragó Imre 6715 imor@map.elte.hu 7.54 H 11-12, Cs 11.30-12.30 ELTE
Gede Mátyás 6720 saman@map.elte.hu 7.77 H 10-12 ELTE/IK
Gercsák Gábor 6789 gercsak@map.elte.hu 7.72 -  
Györffy János
6718 terkep1@ludens.elte.hu 7.75 -  
Irás Krisztina 6703 iras@map.elte.hu 7.84 H 12-14 IK
Jesús Reyes Nuñez
6721 jesus@map.elte.hu 7.80 Sze 10-12 ELTE
Jung András 6726 jung@inf.elte.hu 7.82 Sze 9.30-11.30 IK
Kerkovits Krisztián 6718 kerkovits@map.elte.hu 7.75 H 14-16 IK
Kiss Veronika 6717 kissvera@map.elte.hu 7.74 -  
Klinghammer István 6701 klinghammer@caesar.elte.hu 7.80 -  
Kovács Béla 6724 climbela@map.elte.hu 7.81 Sze 12.30-14 IK
Márton Mátyás
6787 matyi@map.elte.hu
7.80 -  
Nemes Zoltán 6715 nemes@map.elte.hu 7.54 -  
Pál Márton 6701 marchello@map.elte.hu 7.78 -  
Szekerka József 6715 szeki@map.elte.hu 7.54 Sze 10-12 ELTE
Török Zsolt Győző 6717 zoltorok@map.elte.hu 7.74 K 9-10, Sze 9-10 ELTE
Ungvári Zsuzsanna 6703 ungvarizs@map.elte.hu 7.84

K 10-12

ELTE
Varga Zsófia 6726 vargazs@inf.elte.hu 7.82 P 10-12 IK
Zentai László
6723 laszlo.zentai@elte.hu 7.83 H 18-20 ELTE
Fotólabor -- -- 7.42    
Nyomda előkészítő -- -- -1.106    
Nyomda 6790 -- -1.107    

Az intézet oktatóinak órarendje


Vissza a Térképtudományi és Geoinformatikai Intézet kezdőlapjára!