A tanszék címe és telefonszámai:


1117 Budapest, Pázmány Péter sétány 1/A
Postacím: 1518 Budapest, Pf. 32.

lagym0.gif - -415248,0 K
egy térkép a lágymányosi Campusról, 2006 (PDF)
A tanszék közvetlen telefonszáma: 3722975
Fax: 3722951
A Lágymányosi épület központi száma (mellékek kapcsolhatók): 3722500
A tanszéki munkatársak telefonmelléke, e-mail címe,szobaszáma és fogadó órája
(a dõlt betûs mellékeken hangposta szolgáltatás is működik)
Név mellék e-mail cím szobaszám fogadó óra*
2016/2017. I. félév
Titkárság
Horváth Ildikó
6745 terktud@map.elte.hu 7.83 -
Titkárság (fax) 6702 -- 7.83 -
Albert Gáspár 6740 albert@ludens.elte.hu 7.58 K 14-15, Cs 12-13
Becker László 6722 becker@map.elte.hu 7.79 -
Buga László - buga@map.elte.hu 7.76 -
Elek István 6726 elek@map.elte.hu 7.82 Cs 14-16
Faragó Imre 6715 imor@map.elte.hu 7.54 H 13-14, Cs 13-14
Gede Mátyás 6740 saman@map.elte.hu 7.58 H 12:30-14
Gercsák Gábor 6701 gercsak@map.elte.hu 7.80 Sz 14-16
Györffy János
6718 terkep1@ludens.elte.hu 7.75 -
Irás Krisztina 6703 iras@map.elte.hu 7.84 P 10-12
Jesús Reyes Nuñez
6721 jesus@map.elte.hu 7.78 K 11-12, Cs 11-12
Kiss Tünde 6719 kisstunde@map.elte.hu 7.73 -
Klinghammer István 6701 klinghammer@caesar.elte.hu 7.80 -
Kovács Béla 6724 climbela@map.elte.hu 7.81 H 13-14, Cs 11-12
Márton Mátyás
6720 terkepmuhely@t-online.hu
7.77 -
Mészáros János 6740 messer@map.elte.hu 7.58 Cs 10-12
Nemes Zoltán 6715 nemes@map.elte.hu 7.54 -
Szekerka József 6715 szeki@map.elte.hu 7.54 K 10-12
Török Zsolt Győző 6717 zoltorok@map.elte.hu 7.74 K 11.30-12-30, Sz 11.30-12.30
Ungvári Zsuzsanna 6720 ungvarizs@map.elte.hu 7.77 Cs 13-15
Zentai László
6723 lzentai@caesar.elte.hu 7.83 K 19-21
Fotólabor -- -- 7.42
Nyomda elõkészítő -- -- -1.106
Nyomda 6790 -- -1.107
A fogadó órák alapvető célja, hogy a hallgatók az itt feltüntetett időpontokban mindenképpen beszélhessenek az oktatókkal.

Vissza a Térképtudományi és Geoinformatikai Tanszék kezdőlapjára!