A tanszék címe és telefonszámai:


1117 Budapest, Pázmány Péter sétány 1/A
Postacím: 1518 Budapest, Pf. 32.

lagym0.gif - -415248,0 K
egy térkép a lágymányosi Campusról, 2006 (PDF)
A tanszék közvetlen telefonszáma: 3722975
Fax: 3722951
A Lágymányosi épület központi száma (mellékek kapcsolhatók): 3722500
A tanszéki munkatársak telefonmelléke, e-mail címe,szobaszáma és fogadó órája
(a dõlt betûs mellékeken hangposta szolgáltatás is működik)
Név mellék e-mail cím szobaszám fogadó óra*
2019/2020. I. félév
Titkárság
Veres Kinga
6745 kinga@map.elte.hu
terktud@ludens.elte.hu
7.83 -
Titkárság (fax) 6702 -- 7.83 -
Albert Gáspár 6740 albert@ludens.elte.hu 7.58 Cs 12-14
Becker László 6720 becker@map.elte.hu 7.77 -
Buga László 6719 buga@map.elte.hu 7.72 -
Elek István 6726 elek@map.elte.hu 7.82 Sze 14-16
Faragó Imre 6715 imor@map.elte.hu 7.54 H 12-13
Cs: 9-10
Gede Mátyás 6720 saman@map.elte.hu 7.77 K 8-10
Gercsák Gábor 6701 gercsak@map.elte.hu 7.80 -
Györffy János
6718 terkep1@ludens.elte.hu 7.75 K, Sze 10-11
Irás Krisztina 6703 iras@map.elte.hu 7.84 H 10-12
Jesús Reyes Nuñez
6721 jesus@map.elte.hu 7.78 Sze 10:30-12:30
Kerkovits Krisztián 6718 kerkovits@map.elte.hu 7.75 H 12-13
K 9-10
Kiss Veronika 6719 kissvera@map.elte.hu 7.73  
Klinghammer István 6701 klinghammer@caesar.elte.hu 7.80 -
Kovács Béla 6724 climbela@map.elte.hu 7.81 H 12-14
Márton Mátyás
6701 matyi@map.elte.hu
7.80 -
Mészáros János 6740 messer@map.elte.hu 7.58 -
Nemes Zoltán 6715 nemes@map.elte.hu 7.54 -
Szekerka József 6715 szeki@map.elte.hu 7.54 H 10-12
Török Zsolt Győző 6717 zoltorok@map.elte.hu 7.74 K 11.30-12.30
Sze 9 - 10
Ungvári Zsuzsanna 6720 ungvarizs@map.elte.hu 7.77 -
Zentai László
6723 lzentai@caesar.elte.hu 7.83 K 17-19
Fotólabor -- -- 7.42
Nyomda elõkészítő -- -- -1.106
Nyomda 6790 -- -1.107
A fogadó órák alapvető célja, hogy a hallgatók az itt feltüntetett időpontokban mindenképpen beszélhessenek az oktatókkal.

A tanszék oktatóinak órarendje


Vissza a Térképtudományi és Geoinformatikai Tanszék kezdőlapjára!